Tv Üniteleri

Keyifli Tv Ünitesi Modelleri

Televizyon keyfinizi arttıracak özel ölçü ve farklı tasarımlara sahip tv ünitesi modelleri uygun fiyatları ile sizleri bekliyor. Sıradan, hantal ve çok yer kaplayan modellerden sıkıldıysanız size alternatif olabilecek tv ünitesi modellerimizi sunuyoruz. Modellerimizin gördüğünüz kaplama ve renkleri standart olmayıp istediğiniz şekilde imal edilebilmektedir.
Tv üniteleri, lcd plazma tv ve led tv gibi son teknoloji televizyonları duvara asmak yerine daha dekoratif şekilde kullanmak için kullanılırlar. İster raflı ister çekmeceli modellerimiz ile tüm dijital cihazlarınızı bir araya toplayabilir düzen sağlayabilirsiniz. Tv ünitelerinin dolaplı ve büfeli olarak imal edilmesi ile oturma odanızın duvarına hareket katarken dekora da zenginlik katabilirsiniz. Teknoloji hızla gelişirken ve televizyon üniteniz zamanın gerisinde kalmasın istiyorsanız modellerimizi inceleyin.
Plato tv ünitesi modelleri ister modern ister klasik tipte birçok farklı tasarımlarda üretilebilmektedir. Modern tv üniteleri tasarım adına daha az detay, fakat işlevsellik anlamında daha fazla artılar sunan modellerdir.

Her Bütçeye Uygun Tv Ünitesi Fiyatları

Tv ünitesi fiyatları için oldukça geniş bir skaladan bahsedebiliriz. Aşadağıdaki modellerimize göz attığınızda ahşap, mdf ve demir kullanılarak üretilen birçok farklı tasarım görebilmeniz mümkün. Sadece doğal ağaçtan üretilen modellerin fiyatları farklı iken, ağaca demir profillerin eşlik ettiği tasarımların fiyatları daha uygun olabilmektedir. Aradığınız model nasıl olursa olsun ömürlük kullanabileceğiniz size özel ölçülerde kaliteli tv üniteleri için doğru adres: Plato Mobilya.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
 • Modern Tv Sehpası TU-054Modern Tv Sehpası TU-054

  Modern Tv Sehpası TU-054

  Ahşap ve beyaz rengin eşsiz uyumunu sunan modern tv sehpası modelimiz oturma odanız için güzel bir dekor öğesi olacak. Ağır hantal ve büyük tv ünitelerinden hoşlanmıyorsanız bu tv sehpasını düşünebilirsiniz. Ölçüleri ise 200x35x45 cm’dir.

 • Modern Tv Ünitesi TU-053Modern Tv Ünitesi TU-053

  Modern Tv Ünitesi TU-053

  Elektronik cihazlarınızı düzenli bir şekilde muhafaza ederken fazla yer kaplamayan tv ünitemiz modern ve sade bir tasarıma sahiptir. Mdflam veya ahşap olarak üretilebilmektedir. Ölçüleri ise 200x55x45 cm’dir.

 • Ahşap Kaplama Tv Sehpası TU-052Ahşap Kaplama Tv Sehpası TU-052

  Ahşap Kaplama Tv Sehpası TU-052

  Mdf ahşap kaplama olarak üretilen tv sehpamızın ölçüleri 145x40x60 cm olup farklı ebat ve renklerde imal edilebilmektedir. Size özel tv sehpaları için Plato!

 • Modern Tv Sehpası TU-051Modern Tv Sehpası TU-051

  Modern Tv Sehpası TU-051

  Sadelik ve şıklık sunan tv sehpası modelimiz beyaz gövdesi ve koyu renk camları ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Elektronik cihazlarınızı ve kablo kirliliğini görünmez hale getirirken içindeki çekmeceleri ile ekstra depo alanı sunmaktadır. Ürünün ölçüleri ise 180x50x60 cm’dir.

 • Ceviz Tv Sehpası TU-050Ceviz Tv Sehpası TU-050

  Ceviz Tv Sehpası TU-050

  Altıgen petek detayları ve ceviz kaplaması ile son derece farklı ve şık bir tasarıma sahip tv sehpa modelimiz iki tarafı açık rafları ile cihazlarınızın kablo yönetimini kolaylaştırmaktadır. Pürüzsüz ve hoş bir dokunma hissi sunan tv sehpamızın ölçüleri ise 145x35x45 cm’dir.

 • Dört Parçalı Ceviz Tv Ünitesi TU-049Dört Parçalı Ceviz Tv Ünitesi TU-049

  Dört Parçalı Ceviz Tv Ünitesi TU-049

  Tv ünitesi modelimiz alt modül, iki adet kapaklı dolap / bir adet tekli dolap, bir adet raf bölümlerinden oluşmaktadır. Ceviz desenleri ince işçilik ürünüdür. Alt modüldeki desenler cnc işleme ile yapılmaktadır. ÜRÜN ÖLÇÜLERİ: Alt modül: 200x46x46 cm İki adet kapaklı dolap: 50x26x88 cm Tek dolap: 30x26x108 cm Üst raf:97×20 cm’dir

   

 • Modern Ahşap Tv Standı TU-048Modern Ahşap Tv Standı TU-048

  Modern Ahşap Tv Standı TU-048

  Tv standı oturma odasında fazla yer kaplamasın kompakt ve şık bir duruşa sahip olsun isterseniz bu modelimizi tercih edebilirsiniz. Tamamen ahşap veya mdflam olarak malzeme kullanılabilmekle birlikte, size özel ebatlarda da üretilebilmektedir.
 • Ahşap Tv Sehpası TU-047Ahşap Tv Sehpası TU-047

  Ahşap Tv Sehpası TU-047

  Tamamen doğal ahşaptan üretilen tv sehpamızın ölçüleri 200 x 70 x 45’dir. Çekmecelerinde stoplu raylar kullanılmıştır. Son derece kullanışlı ve şık bir modeldir. Sağlamlığı ile yıllarca yıpranmaz ve deforme olmaz. Size özel kaliteli tv sehpaları Plato’da.

 • Ahşap Eskitme Tv Standı TU-046Ahşap Eskitme Tv Standı TU-046

  Ahşap Eskitme Tv Standı TU-046

  Eskitme televizyon sehpamız hem şık ve ağır bir duruşa sahip hem de 65x155x45 cm ölçüleri ile fazla yer kaplamayan bir modeldir. Gizli çekmeceleri oldukça kullanışlı ve farklı bir hava katmaktadır.

 • Kuleli Country Tv Ünitesi TU-045Kuleli Country Tv Ünitesi TU-045

  Kuleli Country Tv Ünitesi TU-045

  İki kule ve bir tv sehpasından oluşan country tarzındaki tv ünitemiz, İngiliz mobilya çizgisinden detaylar içermektedir. Tv sehpası ölçüleri 165x55x45 cm , her bir kulenin ölçüleri ise 55x45x160 cm’dir. Ahşap üzeri lake çalışılmış olup farklı renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Modern Tv Sehpası TU-044Modern Tv Sehpası TU-044

  Modern Tv Sehpası TU-044

  Tv ünitesi değil de ihtiyacınız sadece kullanışlı ve küçük ebatlı bir tv sehpası ise bu modelimizi inceleyebilirsiniz. Ürün dilerseniz doğal ağaç, dilerseniz mdf ahşap kaplama olarak üretilebilmektedir.

 • Ahşap Kaplama Tv Ünitesi TU-043

  Ahşap Kaplama Tv Ünitesi TU-043

  Sürgülü kapakları ve çekmeceleri ile oldukça kullanışlı bir tv ünitesi modelidir. Hem dijital cihazlarınızı hem kitaplarınızı düzenli şekilde muhafaza edebilir, aynı zamanda oturma odanızın duvarına hareket katabilirsiniz.

 • Modern Duvar Tv Ünitesi TU-042

  Modern Duvar Tv Ünitesi TU-042

  Oturma odanız genişse televizyonunuzun bulunduğu duvarı bu modern ünitemizle hareketlendirirken diğer dijital cihaz ve süs eşyalarınızı da düzenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Daha çok modern dekora sahip evler için uygun olan duvar ünitemiz odanızın duvar renk ve ölçülerine uygun şekilde üretilebilmektedir.

 • Modern Tv Ünitesi TU-041

  Modern Tv Ünitesi TU-041

  Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken tv üniteniz bu değişime ayak uydurabiliyor mu? Son teknoloji televizyonlara yakışan tv üniteleri Plato’da.

 • Ahşap Tv Sehpası TU-040

  Ahşap Tv Sehpası TU-040

  Tv sehpasında ahşaptan vazgeçmeyenler, ağacın sıcaklığını tv keyfi ile birleştirmek isteyenler için bu modelimiz iyi bir seçenek olacaktır. Alternatif doğal ağaç tv sehpalarında çok seçenek Plato’da.

 • Tekerlekli Ahşap Tv Sehpası TU-039

  Tekerlekli Ahşap Tv Sehpası TU-039

  Modelimiz tekerlekleri ve demir profil iskeleti ile son derece şık ve kullanışlı bir tv sehpasıdır. Uzun ömürlü ve şık tv sehpaları için: Plato Mobilya. Ölçüler 150 x 80 x 45 cm

 • Modern Ahşap Tv Sehpası TU-038

  Modern Ahşap Tv Sehpası TU-038

  Modern ve fazla yer kaplamayacak bir tv sehpası arıyorsanız kapakları ve rafları ile son derece kullanışlı tv sehpamızla oturma odanızın dekoruna şıklık katabilirsiniz.ürün ölçüleri: 150 x 60 x 45 cm ‘dir

 • Demir Profil Tv Sehpası TU-037

  Demir Profil Tv Sehpası TU-037

  Üçlü çekmecesi ve iki rafı ile son derece kullanışlı ve şık bir tasarıma sahip demir profil , köknar ağacı  tv sehpamız oturma odanızın dekoruna doğallık ve zenginlik katacak. Plato Mobilya ile sıradan tv sehpalarına veda edin. Ürün ölçüleri : 160 x 70 x 45 cm’dir

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234