Tv Ünitelerinde Metal Fırtına!

Back to Blog

Tv Ünitelerinde Metal Fırtına!

Tv ünitelerinde statik sıradan modellerden sıkılanlar için metal detayları ile dikkat çeken modeller iyi bir alternatif olarak dikkat çekiyor. Ağacın en doğal haliyle kullanılmasıyla üretilen bu tv ünitelerinde demir iskelet ile tasarım tamamlanmakta. İster sadece raflı, ister çekmeceli üretilebilen bu tv üniteleri, hemen her mobilya mağazasında gördüğünüz modeller gibi çok da yer kaplamıyor. Ağaç doğal haliyle kullanıldığından demir kısımlara da eskitme boya uygulanarak farklı bir hava yakalanabiliyor. Ayrıca bu tv üniteleri hem klasik, hem de modern dekorasyona sahip evlerde son derece şık duruyor. Devasa ve hantal tv ünitelerinden sıkılanlar ve evinde kendine ait bir tarzı olsun isteyenler için bu tv üniteleri iyi bir alternatif olabilir.

Share this post

Comments (4)

 • Eyüp Başuslu Reply

  Plato Mobilya Kadir Bey ‘den masif ahşap TV ünitesi , orta sehpa ve zigon aldım. Her biri , birbirinden özenle üretilmiş el emeği göz nuru ürünler.
  Yaptıkları işçilikten ve fiyat politikalarından çok memnun kaldım. Arkadaşım da kendisinden TV ünitesi sipariş etti. Kesinlikle son alışverişim olmayacak .
  Çok ilgili ve saygılı bir ekip .
  Tavsiye ederim

  23 Şubat 2017 at 13:36
 • Medine Reply

  Çekmeceli tv ünitesi fiyat ogrenebilirmiyim

  11 Nisan 2018 at 19:30
 • Ahmet Reply

  Tv Ünitelerinde Metal Fırtına! Hakkında bilgi almak istiyorum. Standart boyut, ağaç türü,fiyatı, teslim tarihi nedir ?

  20 Mayıs 2018 at 10:47
 • Aynur turker Reply

  Fiyat alabilir miyim

  20 Ekim 2021 at 17:25

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Back to Blog