Modern Tv Ünitesi Modelleri

Tv üniteleri günümüzde hemen her evin ihtiyacı diyebiliriz. Hal böyle olunca tv ünitesinin modeli, evinizin dekoru ile uyumu da oldukça önem arzetmekte. Evinizde klasik ve country bir dekor hakimse bu dekora uygun bir model seçmeniz oda dekorunu tamamlamak adına daha doğru bir seçim olacaktır. Eğer eviniz modern bir dekora sahipse daha minimalist, daha fonksiyonel modeller oturma odanıza daha çok yakışacaktır. Modern tv üniteleri klasik veya country tarzdaki modellere göre daha sade tasarımlara sahip olup daha az detaya sahiptirler.

Modern tv ünitesi modelleri nasıl olmalıdır dersek iki üç sıra duvara monte açık veya kapalı raf şeklinde olabilirken, yine duvara monte büyük kare veya dikdörtgen şeklinde bir dolap görünümünde olabilirler. Ahşap üzeri parlak lake, mdflam veya high gloss gibi parlak yüzeyleri ile etkileyici görünüm sunarlar. Dolap şeklinde tasarlanan modeller kutu kutu bölmeler ve cam kapaklar yardımı ile hem büfe hem de kitaplık şeklinde kullanılabilirler. Sitemizdeki modern tv ünitesi tasarımları dışında sizin yollayacağınız çizim veya fotoğraflara özel de üretim yapabilmekteyiz.

Modern Tv Ünitesi Fiyatları

Tv üniteleri imalatında fiyat her mobilya ürününde olduğu gibi modelin getirdiği işçilik yükü ve istenilen malzeme ile doğru orantılı olarak değişmektedir. Modern tv ünitesi fiyatları araştırıyorsanız bize buraya tıklayarak ulaşabilir, size özel fiyat alabilirsiniz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Ahşap Kaplama Tv Ünitesi TU-043

  Ahşap Kaplama Tv Ünitesi TU-043

  Sürgülü kapakları ve çekmeceleri ile oldukça kullanışlı bir tv ünitesi modelidir. Hem dijital cihazlarınızı hem kitaplarınızı düzenli şekilde muhafaza edebilir, aynı zamanda oturma odanızın duvarına hareket katabilirsiniz.

 • Modern Duvar Tv Ünitesi TU-042

  Modern Duvar Tv Ünitesi TU-042

  Oturma odanız genişse televizyonunuzun bulunduğu duvarı bu modern ünitemizle hareketlendirirken diğer dijital cihaz ve süs eşyalarınızı da düzenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. Daha çok modern dekora sahip evler için uygun olan duvar ünitemiz odanızın duvar renk ve ölçülerine uygun şekilde üretilebilmektedir.

 • Modern Tv Ünitesi TU-041

  Modern Tv Ünitesi TU-041

  Teknoloji bu kadar hızlı gelişirken tv üniteniz bu değişime ayak uydurabiliyor mu? Son teknoloji televizyonlara yakışan tv üniteleri Plato’da.

 • Modern Tv Ünitesi TU-034

  Modern Tv Ünitesi TU-034

  Gizli ışığı ile ayrı bir havaya sahip tv ünite modelimiz ahşap deseni ve beyazın benzersiz uyumunu sunuyor. Büyük çekmeceleri tüm dijital cihazlarınızı düzenli şekilde muhafaza edebilirsiniz.

 • Dolaplı Modern Tv Ünitesi TU-033

  Dolaplı Modern Tv Ünitesi TU-033

  Ahşabın modern bir yorumu olan modern tv ünitemiz hem dolap hem de gümüşlük ihtiyacınızı karşılıyor. Raflarındaki gizli ışıklandırmalar ile ise dekoratif bir görünüm sunuyor. Ürün ölçüleri: 220 x 190 x 45 cm’dir

 • Dolaplı Ahşap Tv Ünitesi TU-035

  Dolaplı Ahşap Tv Ünitesi TU-035

  Üç kapaklı ahşap dolabı ve lake çekmeceleri ile son derece zarif ve kaliteli bir tv ünitesidir. Oturma odanızın dekorunu bu modelimizle zenginleştirebilirsiniz. Üstelik odanıza özel ölçülerde.

 • Büfeli Tv Ünitesi TU-031

  Büfeli Tv Ünitesi TU-031

  Oturma odanızda fazla ışıktan hoşlanmıyorsanız ve tv izlemek sizin için bir keyifse modern ve şık tasarıma sahip bu tv ünitemizi inceleyin. Gizli ışıklı büfesi ile odanızın en güzel köşesine layık bu modelimiz size özel ebatlarda üretilebilmektedir. Büfeli tv ünitesi modellerinde çok seçenek: Plato Mobilya.

 • Ahşap Tv Ünitesi TU-030

  Ahşap Tv Ünitesi TU-030

  Ahşabın zarafetini ve estetiğini tv ünitesi ile buluşturan bu modelimizde minimal ve ince detaylar göze çarpıyor. Modelimiz duvara monte camlı dolapları, kapalı dolabı, rafları ve çekmeceleriyle odanızın dekoruna önemli katkıda bulunacak. Size özel bir tv ünitesine sahip olmak için Plato Mobilya doğru adres.

 • Ahşap Dolaplı Tv Ünitesi TU-028

  Ahşap Dolaplı Tv Ünitesi TU-028

  Dolabı, gümüşlüğü, çekmece, antrasit lake kapak ve raflarıyla oldukça kullanışlı ve şık bir model olan ürünümüze sahip olmak için geniş bir odaya ihtiyacınız yok. Modelimizi beğendiyseniz size özel ölçülerde üretim yapabilmekteyiz. Modern ve şık bir tv ünitesi için çok seçenek Plato’da.

 • Ahşap Dolaplı Tv Ünitesi TU-027

  Ahşap Dolaplı Tv Ünitesi TU-027

  Tv ünitesi ile birlikte şık ahşap dolaplara mı ihtiyacınız var? Öyleyse buyrun ahşap dolaplı tv ünitesi modelimize göz atın. Ahşabın sıcaklığını şık ve modern bir tasarımla birleştiren modelimiz geniş dolapları ile son derece kullanışlı. Doğal ağacın kalitesini ve sağlamlığını yıllarca bozulmadan yaşayabileceğiniz bir tv ünitesi için Plato Mobilya.

 • Dolaplı Ahşap Tv Ünitesi TU-023

  Dolaplı Ahşap Tv Ünitesi TU-023

  Modelimiz şık ve doğal ahşap dolapları, büfesi ve çekmeceleriyle oturma odanıza estetik ve konfor katacak. Masif olarak da anılan doğal ağaçtan imal edilen tv ünitelerinde odanıza özel çözümler Plato’da. Meşe ağacından imalat ölçüleri  250 x 200 x 45 cm

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1