Kitaplık Modelleri

Size Özel Kitaplık Modelleri

Alternatif kitaplık modelleri ve fiyatları Plato Mobilya’da. Hem de istediğiniz tasarım, renk ve malzemeler ile.

Ev ve ofislerin dekorunda pay sahibi objelerden biri de hiç şüphesiz kitaplıklar. Kitaplık genel olarak kitaplarınızı düzenli bir şekilde saklama amacıyla kullanılan ve sıklıkla raflı şekilde tasarlanan mobilya ürünlerdir. Evimizin veya ofisimizin her bölümünde kullanılabilirler. Örneğin yatak odasında, oturma odasında veya ofisinizin herhangi bir bölümünde kütüphane modelleri bulunabilir. İster bağımsız, tekerlekli, raylı, isterseniz sabit şekilde duvara monte edilebilen modelleri bulunur. Farklı kitaplık tasarımları bulunduğu ortamın dekoruna son derece olumlu etkileri olduğunu söyleyebiliriz. İsterseniz sitemizdeki modellerden birini seçebilir, isterseniz bize kendi tasarımlarınızı da göndererek kendinize özel bir kitaplığa da sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki youtube üzerinden yayınladığımız kitaplık modelleri slaytımıza göz atmayı unutmayın.

Ahşap kitaplık modelleri diğer malzemelerden üretilen kitaplıklara göre her zaman tasarım, kalite ve estetik olarak bir adım öndedir. Plato Mobilya kitaplık modelleri konusunda sadece ahşabı değil demir profilleri de kullanarak alternatif kitaplıklar üretmeyi hedefliyor. Kitaplıklarımız sağlam ve kaliteli olduğundan ev/ofis taşımalarınızda yıpranmaz, kırılmaz, deforme olmaz. Aradığınız modern kitaplık, duvar kitaplığı veya kapaklı ağaç bir kitaplık ise doğru yerdesiniz.

Kitaplık Fiyatları

Kitaplık fiyatları, konusuna değinmek gerekirse kalite ile birlikte uygun fiyatı da ilke edindiğimizi söyleyebiliriz. Kaliteli bir kitaplık için servet ödemenize hiç gerek yok. Tv ünitesi ile bir arada olan bir kitaplık modeli düşünüyorsanız tv ünitesi kategorisine göz atabilirsiniz. Ev veya ofisiniz için kaliteli ürünler imal eden Plato’da aradığınız modelde bir kitaplık çeşidi mutlaka bulabilirsiniz.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
 • Modern Cam Raflı Kitaplık KM-038

  Modern Cam Raflı Kitaplık KM-038

  Geniş odalar için separatör olarak da kullanabileceğiniz tavanınızın yüksekliğinde üretilebilen modern cam raflı kitaplığımızı vazo, resim, çiçek, süs eşyası vb. gibi şeyleri sergilemek için de kullanabilirsiniz.

 • Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal profil iskeleti ve ahşap rafları ile oldukça şık bir görünüme sahip olan kitaplığımız ile hem kitaplarınızı muhafaza edebilir hem de vazo, çiçek vs gibi süs eşyalarınızın sergilenmesi için kullanabilirsiniz.

 • Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Kitaplık, kitap muhafaza etmenin yanında bulunduğu yerin dekoruna da zenginlik katmalı. Asimetrik rafları ve şık duruşuyla ön plana çıkan kitaplığımızı odanızın ölçülerine göre imal ediyoruz. Size özel, eşsiz kitaplıklar için: Plato.

 • Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Kitaplarınızı tarihin tozlu sayfalarından kopup gelen sürgü kapaklı ağaç kitaplık modelimizde saklamak ister misiniz? Ürünümüz tasarımı ve duruşu ile odanıza bambaşka bir hava katacak. Sizinle yaşayan, size özel doğal ağaç kitaplık ve kütüphaneler için Plato Mobilya.

 • Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Kitaplarınız çok ve büyük bir kütüphaneye mi ihtiyacınız var? Çekmece ve merdiveni ile oldukça kullanışlı ve odanızın dekoruna zenginlik katacak duvara mont kütüphane modelimiz ihtiyacınıza çözüm olacak

 • Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Kitaplarınız için ağır duruşlu, ahşap bir kütüphane arıyorsanız bu modelimize göz atın. Evinizin dekoruna zenginlik ve duvarına hareket katan bu kütüphane modeli odanıza özel ölçü ve renkte üretilebilmektedir.

 • Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-032

  Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-032

  Kitaplığımız metal iskeleti ve ahşap rafları ile hem modern hem klasik tarzdaki ortamlara ayak uydurabilmektedir. Kitaplıklarda farklı alternatifler Plato’da.

 • Modern Ahşap Kitaplık KM-031

  Modern Ahşap Kitaplık KM-031

  Kitaplarınız ve dekor akseuarlarınız için modern tasarıma sahip ahşap bir kitaplık isterseniz bu modelimize göz atın. Odanıza hem modern hem sıcak bir hava katacak olan kitaplık modelimiz size özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir.

 • Demir Profil Kitaplık KM-030

  Demir Profil Kitaplık KM-030

  Ortamınızda country veya klasik bir dekor hakimse tarih kokan bu kitaplık modelimiz ile kitaplarınızı size özel bir tarzda muhafaza edebilirsiniz. Kitaplığımızdaki yüksek raflara ulaşabilmek için demir merdiveni de bulunmaktadır.

 • Çekmeceli Doğal Ağaç Kitaplık KM-029

  Çekmeceli Doğal Ağaç Kitaplık KM-029

  130 x 40 x 190 cm ebatlarındaki doğal ağaçtan üretilen ahşap kitaplık modelimiz tasarımıyla dekorunuza farklı bir hava katarken çekmeceleri ile ekstra saklama alanı sunar. Sağlam ve estetik ahşap kitaplıklar için: Plato Mobilya.

 • metal profil kitaplık

  Metal Profil Kitaplık KM-028

 • Ahsap Kitaplık Fiyatları Model KM-027

  Ahşap Kitaplık Model KM-027

  Değerli kitaplarınızı hem şık hem dekoratif bir ahşap kitaplık ile muhafaza etmek ister misiniz?

 • Ahşap Kitaplık Model KM-026Ahşap Kitaplık Model KM-026

  Ahşap Kitaplık Model KM-026

  Ahşap bir kitaplıktan beklediğiniz herşeye ek olarak demirin tasarım tamamlayıcılığı ve sağlamlığını sunan kitaplık modelimiz ile ev veya ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz. Kitaplıklarda sıradanlıktan hoşlanmayanlar için birçok alternatif Plato’da.

 • Ağaç Ahşap Kitaplık Modeli KM-025

  Ağaç Kitaplık Modeli KM-025

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen kitaplık modelimiz minimal ve şık tasarımıyla odanıza hoş bir hava katacak. Dilediğiniz ağaçtan ve size özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-024

  Şık Tasarım Ahşap Kitaplık KM-024

  Ahşabın ve demirin zarif buluşması. Evinizin hangi odasına koyarsanız koyun sıcak bir hava katacak olan demir profil iskelet ve ahşap raflardan oluşan kitaplığımız son derece şık bir tasarıma sahiptir. Dilerseniz vazo, çiçek, dekoratif obje sergilemek için de kullanabileceğiniz bir üründür.

 • Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023

  Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023

  İskeleti demir profillerden, rafları doğal ağaçtan oluşan kitaplığımız evinizin, ofisinizin dekoruna hoş bir hava katacak.

 • beyaz tasarım kitaplık model KM-022beyaz tasarım kitaplık model KM-022

  Beyaz Tasarım Kitaplık Model KM-022

  Düz raflı sıradan kitaplıklardan sıkılmadınız mı? Gelin odanızın dekoru için bir iyilik yapın. Dilediğiniz ölçü ve renkte farklı bir kitaplığa sahip olun

 • Tel Raflı Kitaplık KM-022

  Tel Raflı Kitaplık KM-022

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123