Kitaplık Modelleri

Size Özel Kitaplık Modelleri

Alternatif kitaplık modelleri ve fiyatları Plato Mobilya’da. Hem de istediğiniz tasarım, renk ve malzemeler ile.

Ev ve ofislerin dekorunda pay sahibi objelerden biri de hiç şüphesiz kitaplıklar. Kitaplık genel olarak kitaplarınızı düzenli bir şekilde saklama amacıyla kullanılan ve sıklıkla raflı şekilde tasarlanan mobilya ürünlerdir. Evimizin veya ofisimizin her bölümünde kullanılabilirler. Örneğin yatak odasında, oturma odasında veya ofisinizin herhangi bir bölümünde kütüphane modelleri bulunabilir. İster bağımsız, tekerlekli, raylı, isterseniz sabit şekilde duvara monte edilebilen modelleri bulunur. Farklı kitaplık tasarımları bulunduğu ortamın dekoruna son derece olumlu etkileri olduğunu söyleyebiliriz. İsterseniz sitemizdeki modellerden birini seçebilir, isterseniz bize kendi tasarımlarınızı da göndererek kendinize özel bir kitaplığa da sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki youtube üzerinden yayınladığımız kitaplık modelleri slaytımıza göz atmayı unutmayın.

Ahşap kitaplık modelleri diğer malzemelerden üretilen kitaplıklara göre her zaman tasarım, kalite ve estetik olarak bir adım öndedir. Plato Mobilya kitaplık modelleri konusunda sadece ahşabı değil demir profilleri de kullanarak alternatif kitaplıklar üretmeyi hedefliyor. Kitaplıklarımız sağlam ve kaliteli olduğundan ev/ofis taşımalarınızda yıpranmaz, kırılmaz, deforme olmaz. Aradığınız modern kitaplık, duvar kitaplığı veya kapaklı ağaç bir kitaplık ise doğru yerdesiniz.

Kitaplık Fiyatları

Kitaplık fiyatları, konusuna değinmek gerekirse kalite ile birlikte uygun fiyatı da ilke edindiğimizi söyleyebiliriz. Kaliteli bir kitaplık için servet ödemenize hiç gerek yok. Tv ünitesi ile bir arada olan bir kitaplık modeli düşünüyorsanız tv ünitesi kategorisine göz atabilirsiniz. Ev veya ofisiniz için kaliteli ürünler imal eden Plato’da aradığınız modelde bir kitaplık çeşidi mutlaka bulabilirsiniz.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
 • Sekizgen Demir Kitaplık KM-048Sekizgen Demir Kitaplık KM-048

  Sekizgen Demir Kitaplık KM-048

  Odanızda farklı bir hava istiyorsanız 5 adet masif ahşap raf ve siyah metal çerçeveden üretilen sekizgen kitaplığımızı inceleyebilirsiniz. Dilerseniz bazı rafları resim, vazo vs gibi süs eşyalarınız için kullanabilirsiniz. Sadece ayakları üzerinde durabilirken dilerseniz duvara da monte edilebilmektedir. Tüm rafların derinliği 15 cm ve her raf arasında 18 cm dikey boşluk bulunmaktadır. Üst ve alt raflar 33 cm genişliğindedir, ikinci ve dördüncü raflar 70 cm genişliğindedir ve orta raf 76 cm genişliğindedir.

 • Mini Çekmeceli Kitaplık KM-047Mini Çekmeceli Kitaplık KM-047

  Mini Çekmeceli Kitaplık KM-047

  Kitaplarınız için şık bir kitaplık, değerli eşyalarınız için de saklama alanı olarak kullanabileceğiniz mini kitaplık modelimiz ister oturma odası, ister yatak odası, isterseniz ofisiniz için dekoratif bir üründür. Masif (doğal ağaç) veya mdf ahşap kaplama olarak üretilebilmektedir. Ölçüleri ise: 80x35x110 cm’dir.

 • Çekmeceli Kitaplık Modeli KM-046Çekmeceli Kitaplık Modeli KM-046

  Çekmeceli Kitaplık Modeli KM-046

  Rafları ve çekmeceleri ile kullanışlı bir kitaplık modelidir. Vintage duruşu ile odaya ayrı bir hava katar. Ölçüleri ise 93x28x135 cm’dir.

 • Rustik Çam Kitaplık KM-045Rustik Çam Kitaplık KM-045

  Rustik Çam Kitaplık KM-045

  Eski rustik tarzdaki kitaplıklaradan hoşlanıyorsanız bu modelimizi inceleyebilirsiniz. 100x45x210 cm ölçülerine sahip kitaplık modelimiz odanıza farklı bir hava katacak

 • Modern Ahşap Kitaplık KM-044Modern Ahşap Kitaplık KM-044

  Modern Ahşap Kitaplık KM-044

  Ahşabın sıcaklığını modern bir tasarımla evinize ofisinize taşıyan bu kitaplık modelimiz 6 bölme ve iki kapaklı
  bölümden oluşmaktadır. Son derece pürüzsüz ve ipeksi bir dokunuşu vardır.
  Resimdeki model cilalı gül ağacından yapılmış olsa da isteğinize bağlı olarak
  farklı ağaçlardan da imal edilebilmektedir. Ürünün ölçüleri ise: 91x43x150 cm’dir.

 • Ahşap Küçük Kitaplık KM-043Ahşap Küçük Kitaplık KM-043

  Ahşap Küçük Kitaplık KM-043

  Odanızın köşelerinde veya dar alanlarda kullanabileceğiniz küçük ahşap bir kitaplığa ihtiyacınız varsa bu modelimizi tercih edebilirsiniz. Ayrıca hem kitaplık hem de süs eşyalarınızı sergilemek için kullanabilirsiniz. Modelimizin ölçüleri ise  62x30x140 cm’dir.

 • Ahşap Kitaplık KM-042Ahşap Kitaplık KM-042

  Ahşap Kitaplık KM-042

  Kenarları cnc kesim oryantal motiflerle süslenmiş ve tamamen doğal ağaçtan imal edilen kitaplığımız evinize veya ofisinize çok hoş bir hava katacak. Kitaplığınızda ağacın doğallığını ve sıcaklığını yaşamak isterseniz sizi de Plato Mobilya’ya bekleriz. Ürünün ebatı ise: 85x35x110 cm’dir.
 • Modern Lake Kitaplık KM-041Modern Lake Kitaplık KM-041

  Modern Lake Kitaplık KM-041

  Lake ve krom detayları ile dikkat çeken modern kitaplık modelimiz odanıza dekor anlamında çok şey katacak. 130x35x170 cm ölçülerindeki kitaplığımız farklı renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Merdivenli Metal Kitaplık KM-040Merdivenli Metal Kitaplık KM-040

  Merdivenli Metal Kitaplık KM-040

  Sağlam ahşap rafları ve demir iskeleti ile son derece şık ve kullanışlı bir kitaplıktır. 40x210x230 cm ölçülerindedir

 • Ferforje Kitaplık Modeli KM-039

  Ferforje Kitaplık Modeli KM-039

  Demirin sağlamlığını ve ahşabın sıcaklığını sunan ferforje kitaplık modelimiz 175x40x210 cm ölçülerinde olup farklı ebat ve raf yüksekliklerinde imal edilebilmektedir. Size özel ferforje kitaplıklar için: Plato Mobilya.

 • Modern Cam Raflı Kitaplık KM-038

  Modern Cam Raflı Kitaplık KM-038

  Geniş odalar için separatör olarak da kullanabileceğiniz tavanınızın yüksekliğinde üretilebilen modern cam raflı kitaplığımızı vazo, resim, çiçek, süs eşyası vb. gibi şeyleri sergilemek için de kullanabilirsiniz.

 • Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal profil iskeleti ve ahşap rafları ile oldukça şık bir görünüme sahip olan kitaplığımız ile hem kitaplarınızı muhafaza edebilir hem de vazo, çiçek vs gibi süs eşyalarınızın sergilenmesi için kullanabilirsiniz.

 • Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Kitaplık, kitap muhafaza etmenin yanında bulunduğu yerin dekoruna da zenginlik katmalı. Asimetrik rafları ve şık duruşuyla ön plana çıkan kitaplığımızı odanızın ölçülerine göre imal ediyoruz. Size özel, eşsiz kitaplıklar için: Plato.

 • Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Kitaplarınızı tarihin tozlu sayfalarından kopup gelen sürgü kapaklı ağaç kitaplık modelimizde saklamak ister misiniz? Ürünümüz tasarımı ve duruşu ile odanıza bambaşka bir hava katacak. Sizinle yaşayan, size özel doğal ağaç kitaplık ve kütüphaneler için Plato Mobilya.

 • Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Kitaplarınız çok ve büyük bir kütüphaneye mi ihtiyacınız var? Çekmece ve merdiveni ile oldukça kullanışlı ve odanızın dekoruna zenginlik katacak duvara mont kütüphane modelimiz ihtiyacınıza çözüm olacak

 • Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Kitaplarınız için ağır duruşlu, ahşap bir kütüphane arıyorsanız bu modelimize göz atın. Evinizin dekoruna zenginlik ve duvarına hareket katan bu kütüphane modeli odanıza özel ölçü ve renkte üretilebilmektedir.

 • Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-032

  Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-032

  Kitaplığımız metal iskeleti ve ahşap rafları ile hem modern hem klasik tarzdaki ortamlara ayak uydurabilmektedir. Kitaplıklarda farklı alternatifler Plato’da.

 • Modern Ahşap Kitaplık KM-031

  Modern Ahşap Kitaplık KM-031

  Kitaplarınız ve dekor akseuarlarınız için modern tasarıma sahip ahşap bir kitaplık isterseniz bu modelimize göz atın. Odanıza hem modern hem sıcak bir hava katacak olan kitaplık modelimiz size özel ölçü ve renklerde üretilebilmektedir.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123