Ahşap Kitaplık Modelleri

Ahşap kitaplık modelleri ile ağacın doğallığı ve sıcaklığını odanıza taşıyoruz. Size özel ölçü ve tasarımlarda kitaplıklar Plato Mobilya’da. Ahşabın sıcaklığı, demirin sağlamlığı ve dekoratifliğini birarada yaşamanız için farklı tasarımlarda kitaplıklar üretiyoruz. Evinizin veya ofisinizin dekoruna önemli artılar katacak olan kitaplıklarımız uzun yıllar eskimeden size hizmet edecek. Ayrıca eskitme ahşap kitaplık modelleri de halen çokça tercih edilen şık bir hava estiren kitaplıklardır. Bu kitaplıklar atölyemizde farklı eskitme teknikleri kullanılarak son derece orijinal bir görünüme kavuşturulmaktadır.

Ahşap Kitaplık Fiyatları

Sıradan, kalitesiz, sunta ve türevleri gibi malzemelerden üretilen kitaplıklar arıyorsanız piyasada 50 TL’ye bile bir kitaplık bulabilmeniz mümkün. Fakat bu kitaplıklar ihtiyacınızı ne kadar karşılar, tasarımları ne kadar etkileyicidir orası tartışılır. Eviniz, siz ve sevdiklerinizle size özel bir ortamsa evinizin dekoru ve mobilyaları da size özel olmalı, size keyif vermelidir diye düşünüyoruz. Kitaplarınızı şık ve kaliteli kitaplıklarımızla düzenli şekilde muhafaza ederken odanızın dekoruna ekstra zenginlik katabilmeniz de mümkün. Plato Mobilya olarak sadece kitaplık değil, kaliteli yaşam alanları üretiyoruz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal Profil Ahşap Kitaplık KM-037

  Metal profil iskeleti ve ahşap rafları ile oldukça şık bir görünüme sahip olan kitaplığımız ile hem kitaplarınızı muhafaza edebilir hem de vazo, çiçek vs gibi süs eşyalarınızın sergilenmesi için kullanabilirsiniz.

 • Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Asimetrik Raflı Ahşap Kitaplık KM-036

  Kitaplık, kitap muhafaza etmenin yanında bulunduğu yerin dekoruna da zenginlik katmalı. Asimetrik rafları ve şık duruşuyla ön plana çıkan kitaplığımızı odanızın ölçülerine göre imal ediyoruz. Size özel, eşsiz kitaplıklar için: Plato.

 • Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Sürgü Kapaklı Ağaç Kitaplık KM-035

  Kitaplarınızı tarihin tozlu sayfalarından kopup gelen sürgü kapaklı ağaç kitaplık modelimizde saklamak ister misiniz? Ürünümüz tasarımı ve duruşu ile odanıza bambaşka bir hava katacak. Sizinle yaşayan, size özel doğal ağaç kitaplık ve kütüphaneler için Plato Mobilya.

 • Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Duvara Monte Kütüphane KM-034

  Kitaplarınız çok ve büyük bir kütüphaneye mi ihtiyacınız var? Çekmece ve merdiveni ile oldukça kullanışlı ve odanızın dekoruna zenginlik katacak duvara mont kütüphane modelimiz ihtiyacınıza çözüm olacak

 • Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Ahşap Kütüphane Modeli KM-033

  Kitaplarınız için ağır duruşlu, ahşap bir kütüphane arıyorsanız bu modelimize göz atın. Evinizin dekoruna zenginlik ve duvarına hareket katan bu kütüphane modeli odanıza özel ölçü ve renkte üretilebilmektedir.

 • Ahşap Kitaplık Model KM-026Ahşap Kitaplık Model KM-026

  Ahşap Kitaplık Model KM-026

  Ahşap bir kitaplıktan beklediğiniz herşeye ek olarak demirin tasarım tamamlayıcılığı ve sağlamlığını sunan kitaplık modelimiz ile ev veya ofisinize farklı bir hava katabilirsiniz. Kitaplıklarda sıradanlıktan hoşlanmayanlar için birçok alternatif Plato’da.

 • Ağaç Ahşap Kitaplık Modeli KM-025

  Ağaç Kitaplık Modeli KM-025

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen kitaplık modelimiz minimal ve şık tasarımıyla odanıza hoş bir hava katacak. Dilediğiniz ağaçtan ve size özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-024

  Şık Tasarım Ahşap Kitaplık KM-024

  Ahşabın ve demirin zarif buluşması. Evinizin hangi odasına koyarsanız koyun sıcak bir hava katacak olan demir profil iskelet ve ahşap raflardan oluşan kitaplığımız son derece şık bir tasarıma sahiptir. Dilerseniz vazo, çiçek, dekoratif obje sergilemek için de kullanabileceğiniz bir üründür.

 • Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023

  Demir Profil Ahşap Kitaplık KM-023

  İskeleti demir profillerden, rafları doğal ağaçtan oluşan kitaplığımız evinizin, ofisinizin dekoruna hoş bir hava katacak.

 • Klasik Eskitme Kitaplık KM-015

  Klasik Eskitme Kitaplık KM-015

  Eskitme tekniği kullanılarak farklı bir hava katılmış olan ahşap kitaplık modelimiz hem şık bir tasarıma, hem de tarz bir duruşa sahiptir.

 • masif kitaplık modeli

  Masif Kitaplık Modeli KM-014

  Eskitme bir tasarıma sahip olan ürünümüzü dilerseniz gümüşlük, dilerseniz kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Ahşabın ustası: Plato Mobilya.

 • camlı vitrin kitaplık

  Camlı Vitrin Kitaplık KM-012

  Bu modelimizi de ister vitrin veya büfe isterseniz kitaplık olarak kullanabilirsiniz. Modelimiz camlı kapaklarıyla içerisindeki eşyalarınızın tozlanmasını önlerken odanıza sıcak bir hava katacaktır. Ölçüler: 105x190x40 cm’dir.

 • eskitme ahşap kitaplık

  Eskitme Ahşap Kitaplık KM-011

  Bu modelimiz eskitme bir tasarıma sahip olup eğer evinizde klasik veya country bir dekorasyon hakimse iyi bir tercih olacaktır. Ürünümüzü ihtiyacınıza bağlı olarak ister gümüşlük isterseniz kitaplık olarak kullanabilirsiniz.

 • eskitme vitrin kitaplık

  Eskitme Vitrin Kitaplık KM-009

  Country veya klasik dekorasyona sahip ortamlar için son derece uygun bir model olan kitaplığımız ihtiyacınıza göre büfe olarak da kullanılabilmektedir. Dilediğiniz ölçülerde ve tasarımlarda size özel kitaplıklar için Plato Mobilya. Ürün ölçüleri: 180 x 200 x 35 cm’dir.

 • duvara monte kitaplık

  Duvara Monte Kitaplık KM-005

  Duvara monte özelliği ile yerden tasarruf etmenin yanı sıra, odanızın dekoruna hareketlilik katan şık ve ahşap kitaplık modelimiz size özel ölçülerde imal edilebilmektedir

 • Natürel Ağaç Kitaplık Modeli KM-004

  Ahşabın sıcaklığınızı odanızda yaşamak ister misiniz? Doğal ağaçtan imal edilen ahşap kitaplık modelimiz ile odanızın dekorunu zenginleştirebilirsiniz. Ölçüler 190 x 80 x 35 cm

 • ahşap kitaplık modeli

  Ahşap Kitaplık Modeli KM-002

  Sizlere ağacın doğallığını doyasıya yaşayacağınız bir ahşap kitaplık modeli sunuyoruz. Doğal ağacın sıcaklığı odanıza dekor anlamında çok şey katacak. Size özel ölçülerde doğal ahşap bir kitaplık arıyorsanız doğru adres Plato Mobilya. Ölçüler 190 x 120 x 35 cm

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1