Modern Yatak Odası Modelleri

Modern yatak odası modelleri için son dönemlerin dekor trendidir diyebiliriz. Yatak odasında fazla detay istemeyip fonksiyonelliği ön planda tutanların ilk tercihidir. Evinizde modern bir dekor hakimse yatak odanız da elbette bu dekor tarzı ile paralellik göstermeli. Evinizin dekoru kapıdan girişten yatak odasına kadar su gibi akmalı. Modern mobilyalar başta da bahsettiğimiz gibi tasarımda sadelik ve üst düzey işlevsellik sunarlar.

Modern yatak odası nasıl olmalı derseniz YOT-024 modelimiz bu sorunun tam cevabı aslında. Ceviz rengi ve beyazın harika uyumunu sunan yatak odasında göz yoran bir detay bulmanız neredeyse imkansızdır. Ortada şık bir beyaz yatak, onu tamamlayan ahşap desenli bir başlık, yatağın sağ ve solunda iki şık komidin, aynı tasarımda şık bir sürgülü kapalı gardrop ile siz de modern bir yatak odasına sahip olabilirsiniz. Modern yatak odaları için sadece düz çizgilerden bahsetmek elbette konuyu sınırlamak olur. Dünyaya göz attığınızda asitmerik ve alışılmadık bir çok marjinal modele rastlamak mümkün. Biz Plato Mobilya olarak en şık modern yatak odalarını sizler için derledik ve beğeninize sunuyoruz. Uzun ömürlü, şık ve size özel yatak odaları için: Plato.

Modern Yatak Odası Fiyatları

Modern yatak odası fiyatları konusunda belirleyici unsurların başında modelin gerektirdiği el işçiliği ve kullanılacak malzeme gelmektedir. Modern tarzda bir yatak odası tamamen masif olarak ceviz, gürgen, tik, meşe ve benzeri gibi ağaçlardan da üretilebilirken, mdf ve mdflam gibi malzemeler kullanılarak da üretilebilmekte. Bu ikisi arasında elbette fiyat farkı olacak ve mdf türevi malzeme ile imal edilen yatak odası daha uygun fiyatlı olacaktır. Size en uygun fiyatlı yatak odası için bizi  (0212) 279 66 71 nolu telefondan arayabilir bilgi alabilirsiniz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1