Modern Gardrop Modelleri

Modern gardrop modelleri ile yatak odanızda farklı bir hava yakalamak isterseniz Plato Mobilya’da çok seçenek sizleri bekliyor.
Yatak odanızda modern bir dekor hakimse tüm mobilyalarınızı bu tarzda seçmeniz, dekorunuzda bir bütünlük sağlamak açısından önemlidir. Modern gardropları tarif etmek gerekirse genel olarak fazla tasarım detayı barındırmayan minimal ve sade tasarımlardan oluşan gardroplardır diyebiliriz. Bu gardroplar doğal ağaçtan üretilebildiği gibi, mdf, pleksi, high gloss gibi malzemelerden de üretilebilmektedir. Kapakları normal açılımlı yani menteşeli olabilirken, isteğe bağlı olarak raylı kapılı da olabilmektedir. Raylı yani sürgülü kapılı gardroplar kapak açılıp kapanma sorunu olan dar alanlar için ideal bir çözümdür.

Modern Gardrop Fiyatları

Modern gardrop fiyatları gardrobun ebatları ve kullanıcak malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Kapakların normal veya raylı şekilde açılımında kullanılan malzeme ve işçilik de farklı olduğundan bu da fiyata etki eden unsurlardandır diyebiliriz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Modern Sürgülü Gardrop GM-026Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Çarpıcı ve minimalist bir tasarıma sahip 2 sürgülü kapılı gardrop modelimizin kapılarındaki aynalar ayrı bir zarafet katıyor. 221x67x310 cm ölçülerinde üretilen modelimiz odanıza özel renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.Üst saçaklara eklenen spot lambalar ile oldukça şık ve kullanışlı bir modeldir.

 • Modern Raylı Gardrop Modeli GM-021

  Raylı gardroplar alan darlığı çekenler için oldukça ideal. Eğer modern tasarıma sahip bir gardrop arıyorsanız bu modelimizi incelemenizi öneririz. Gardroplarımızın iç tasarım ve düzenleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern ve şık bir tasarıma sahip ahşap gardrop modelimiz ile yatak odanızda sadeliğin estetiğini yaşayın. Dilediğiniz ölçülerde size özel gardroplar Plato’da.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern ve ahşap bir gardrop arıyorsanız bu modelimize göz atın. Gardrobumuz minimal tasarımı ile yatak odanızın dekoruna zenginlik katacak. İç kısmı ihtiyacınıza uygun bölümlenebilmektedir.

 • Modern Sürgü Kapaklı Gardrop GM-018

  Modern Sürgü Kapaklı Gardrop GM-018

  Yatak odanızda modern bir dekor hakimse size sürgü kapaklı şık bir gardrop öneriyoruz. Odanızda kapak açma kapama ile uğraşmayın. Gardrobumuzun kapakları kaliteli rayları ile serçe parmağınızla bile kolaylıkla açılabilir. Yıllarca yeni kalacak  kaliteli ve farklı gardroplar Plato’da.

 • Modern Beyaz Lake Gardrop Modeli GM-017

  Modern Beyaz Lake Gardrop GM-017

  Modern ve beyaz bir gardrop düşünüyorsanız bu modelimiz size ilham verebilir. Sağ ve sol baştaki kapaklar ahşap detaylarla hareketlendirilirken orta kısımdaki küçük kapak ve çekmeceler kullanışlılık sunmakadır. Size özel ölçülerde ve renklerde üretim yapılabilmektedir.

 • Modern Sürgülü Kapaklı Ahşap Gardrop GM-016

  Modern Sürgülü Kapaklı Gardrop GM-016

  Sade tasarımıyla son derece modern ve şık, sürgülü kapaklarıyla oldukça kullanışlı olan gardrop modelimiz isterseniz tamamen masif (doğal ağaç) isterseniz mdf ağaç kaplama şeklinde size özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Modern Lcd Ekranlı Gardrop Modeli GM-015

  Modern Lcd Ekranlı Gardrop GM-015

  Modern ve minimal bir tasarıma sahip olan lake veya high gloss malzemeden üretilebilen gardrobumuz orta bölümündeki lcd ekran ile yatak odanızda tv keyfi sunuyor. Üstelik dilediğiniz ölçü ve renklerde.

 • Modern Siyah Lake Gardrop GM-014

  Modern Siyah Lake Gardrop GM-014

  Modern, siyah lake bir gardrop modelimiz sizce de asil değil mi? Dilerseniz parlak lake, dilerseniz high gloss malzeme ile size özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Gardrobunuzda ahşabın sıcaklığını modern bir tarzda yaşamak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu modern gardrop modelimiz sizin iyi bir seçim olabilir. Sıradan kapı kulpları yerine farklı bir kapak açma kapama tasarımı, bu modeli farklı kılan yönlerinden biri. Orta kısım krem renginde high gloss malzeme ile hareketlendirilmiştir. Gardrop modellerinde çok çeşit ve kalite: Plato Mobilya.

 • gardrop modelleri ve fiyatları GM-001gardrop modelleri ve fiyatlari GM-001

  Gardrop Modelleri GM-001

  Bu gardrop modelimiz, odalarında minimalizm ve sadelikten hoşlananlar için iyi bir alternatif olacak. Dilediğiniz renk ve ölçülerde üretilebilen modelimiz doğal ağaç veya mdf malzemeden üretilebilmektedir. Yıllarca yepyeni kalacak, kaliteli gardroplar için doğru adres: Plato Mobilya.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1