Ahşap Yemek Masası

Yemek odanızın sadece bir yemek masasına mı ihtiyacı var? Tercihiniz ahşap yemek masası ise bu kategoride birçok şık modeli birarada bulabilirsiniz. Ahşap yemek masası modelleri gövde tasarımı olarak tablası da ayakları da ahşap yani doğal ağaç olabilirken, modele göre tablası ahşap ve ayakları metal olabilmektedir. İsteğe bağlı olarak uzayabilir bir masa istiyorsanız masa tablası altına bir mekanizma eklenerek istediğinizde açılarak masanın uzaması sağlanabilmektedir. Böylece kalabalık misafirlerinizi daha ferah bir masada ağırlamış olursunuz.

Son dönemlerde yemek masalarında sadece ağaç değil metal parçalar da kullanılmakta ve tasarım adına oldukça şık modeller ortaya çıkmaktadır.

Ahşap Yemek Masası Fiyatları

Size özel renk, ölçü ve tasarımda gerçek ağaçtan imal edilen bir yemek masası için yüksek ücretler ödemek zorunda değilsiniz. Bu konuda size ekonomik ve kaliteli ağaçlardan örnekler de verebiliriz. Eğer düşündüğünüz tek bir ağaç ise o ağacın m3 maliyetine işçilik maliyeti ekleyerek fiyatlarımızı belirliyoruz. Ahşap yemek masası fiyatları için belirleyici olan birincil unsur kullanılacak ağaçtır. Size önerimiz hem şık duran hem de sağlamlık sunacak olan köknar ve gürgen ağaçlarıdır. Ceviz, tik, kiraz, meşe gibi ağaçlar bu saydığımız ağaçlara nazaran fiyat olarak biraz daha üstte kalacaktır.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019

  Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019

  180x100x75 cm  ölçülerindeki doğal ağaçtan imal edilen yemek masamız zevkinize ve bütçenize bağlı olarak birçok farklı ağaçtan imal edilebilmektedir. Yıllarca eskimemekle birlikte ve yemek odanıza sıcacık bir hava katacaktır. Sadece size özel yemek masaları için: Plato.

 • Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018

  Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018

  Fazla kalabalık olmayan ve yeterince yemek yeme alanı bulunmayan alanlar için iyi bir çözümdür. Çapı 120 cm olan masamız tamamen doğal ağaçtan imal edilmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam bir masadır.

 • Ahşap Yemek Masası YM-014Ahşap Yemek Masası YM-014

  Ahşap Yemek Masası YM-014

  Demir ayaklı ahşap yemek masası modelimiz hem dayanıklı hem şık bir tasarıma sahiptir. Ayaklar statik toz boya ile boyanmıştır. Son dönemlerin trend modellerindendir.

 • Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013

  Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013

  Sağlamlık ve şıklığı birarada sunan yemek masamızın ahşap tablası birçok farklı ağaçtan imal edilebilmektedir. Dilerseniz sandalye dilerseniz bank ile kullanabilirsiniz. Size özel yemek masaları için: Plato.

 • Ahşap Yemek Masası YM-012

  Ahşap Yemek Masası YM-012

  Ahşap yemek masamız çekmeceli ve istenirse uzayabilen şekilde üretilebilmektedir. 18x80cm olarak imal edilen masamız odanıza özel ölçülerde ve ağaç olarak kayın, kiraz veya istediğiniz ağaç ile imal edilebilmektedir. Ailenizle birlikte yiyeceğiniz sıcacık yemekler için kaliteli ahşap yemek masaları Plato’da.

 • Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-011

  Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-011

  Yemek odanıza farklı bir görünüm kazandıracak olan ahşap yemek masamız demir ayakları ile son derece dayanıklı ve sağlamdır. Ayaklarda çizilme ve darbe olduğunda kolayca boyanıp ilk günkü görünümüne dönebilmektedir. Size özel ahşap yemek masaları için: Plato Mobilya.

 • klasik yemek masası ym 005

  Klasik Yemek Masası YM-005

 • ahşap yemek masası ym 003

  Ahşap Yemek Masası YM-004

 • ahşap yemek masası ym 003

  Ahşap Yemek Masası YM-003

 • ahşap yemek masası ym 002

  Ahşap Yemek Masası YM-002

 • ahşap yemek masası ym 001

  Ahşap Yemek Masası YM-001

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1