Ahşap Yatak Odası Modelleri

Yatak odalarında ahşabın modası yıllar sonra bile asla geçmeyecektir. Çünkü ağacın doğallığı ve sıcaklığı yatak odasının dekoruna her zaman olumlu yansımıştır. Ahşap mobilya üretiminde malzeme ve işçilik kalitesinin rolü son derece önemlidir.

Masif yatak odasında kullanılacak ağaç seçiminde müşteri beklentileri, ortamın iklim şartları ve bütçe belirleyici unsurlardır. Dilerseniz ahşap yatak odası üretiminde kullanılan bu ağaçlardan biraz bahsedelim.

Meşe ağacı göbek odunlu ağaç cinsindendir. Gözenekleri çember şeklindedir. Renk olarak kirli sarı renktedir. Bu renk göbeğe doğru koyulaşır. Boyama ve verniklemeye oldukça elverişli bir üründür.

Gürgen ağacı kesitindeki yıl çemberleri çok net görülmemekle birlikte renkleri sarımsı bazende gri ve beyaza yakın olabilmektedir. Bükülmeye karşı çok dayanıklı olsa da değişen hava koşullarına maruz bir ortamda çalışıp formunda bozulmalar olabilen bir ağaçtır. Bu nedenle kuru ve nemsiz ortamlar için daha uygundur.

Dışbudak ağacı sert ve yoğun yapılı bir ağaç cinsidir. Buna rağmen kolay işlenir bir ağaçtır diyebiliriz. Kuru iklimli yerlerde oldukça dayanıklıdır.

Ahşap Yatak Odası Fiyatları

Ahşap yatak odası fiyatları  konusunda belirleyici en önemli unsur ağaç seçimidir. Yukarıda bahsettiğimiz ağaç cinsleri dışında zevkinize uygun başka ağaç cinsleri de kullanılabilmektedir. İstenen masif yatak odası tasarımının da işçiliğe doğrudan etkisi vardır. El işçiliği isteyen, zengin detaylara sahip modellerin fiyatları elbette biraz daha yukarıda kalacaktır.

Yaşayan ve zarif ahşap yatak odası modelleri için size özel birçok alternatif Plato Mobilya’da sizleri bekliyor.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Çift Kişilik Ahşap Yatak YOT-026

  Çift Kişilik Ahşap Yatak YOT-026

  Baza ve çekmecesi ile oldukça kullanışlı ve sağlam olan ahşap yatağımız çift kişilik olup başlık kısmı kapitone ile hareketlendirilmiştir.

   

  Yatak odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.
 • Doğal Ağaç Yatak Odası YOT-023

  Doğal Ağaç Yatak Odası YOT-023

  Yatak odasında ağacın doğallığı ve estetiğinden vazgeçmeyenlerdenseniz bu modelimize göz atın. Zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilen sağlıklı ahşap yatak odaları Plato’da.

 • Ahşap Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları YOT-022

  Ahşap Yatak Odası Model YOT-022

  Ahşap yatak odalarında ağacı en doğal haliyle seviyorsanız bu modelimizde size özel detaylar bulabilirsiniz. Size ahşabın sıcaklığını tamamiyle yaşatacak yatak odaları için: Plato Mobilya.

 • Ahşap Yatak Odası Takımı Fiyatları YOT-021

  Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-021

  Yatak odanızda uykunuza ağaç kokuları ile dalmak ister misiniz? Ağaçları mobilya şekline sokmaktan başka birşey yapılmayan bu masif yatak odası modelimiz ile gerçekten dinlendiğinizin farkına varacaksınız. Alternatif yatak odaları için doğru adres: Plato Mobilya.

 • Modern Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-020

  Modern Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-020

  Yatak odam ahşap olsun ama standart demode bir model olmasın diyorsanız bu yatak odasında size özel bir hava bulabilirsiniz. Ahşabın minimal ve modern bir tasarımla zarif sunumu bu yatak odası modelimizde.

 • Ahşap Yatak Odası YOT-019Ahşap Yatak Odası YOT-019

  Ahşap Yatak Odası YOT-019

  Ahşabın doğallığı ve huzurunu bu yatak odası modelimizle yaşamak ister misiniz? Kapitone başlığı ve ahşap bazası ile son derece kullanışlı ve konforlu bir modeldir.

 • ahşap karyolalı yatak odası

  Ahşap Karyolalı Yatak Odası YOT-018

 • cilalı ahşap yatak odası

  Ahşap Lake Yatak Odası YOT-012

 • masif yatak odası

  Masif Yatak Odası YOT-011

 • ahşap yatak odası Yot-007

  Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-007

  Ahşabın zarafetini ve doğallığını sunan minimal tasarıma sahip yatak odası modelimiz size keyifli bir uyku vaadediyor. Yatak, gardrop ve komidinler odanıza özel ölçülerde üretilebilmektedir.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1