Ahşap Ranza Modelleri

Ahşap ranza modelleri doğallıkları ve uzun ömürlü olmalarıyla sunta ve mdf ürünlere göre çok daha fazla artıya sahiptir. Sağlık ve estetik sunmalarının yanı sıra son derece dayanıklıdırlar. Sunta hepimizin bildiği gibi mobilya artıklarının ufalanarak sıkıştırılması sonucu üretilen mukavemeti düşük, harekete ve ağırlığa dayanımı son derece az olan bir mobilya malzemesidir. Mdf ise sert veya yumuşak ahşap kalıntılarının ufalanıp ahşap life dönüştürme işleminden sonra, yüksek ısı ve basınç uygulanarak mum ve reçine tutkal ile oluşan, dolayısıyla suntaya göre çok daha fazla dayanıklı bir mobilya malzemesidir.

Sunta da mdf de su ve neme karşı fazla dayanıklı değildir.

Ahşap ranza imalatlarımızda kullanılan ağaçları meşe, ladin, gürgen, kayın, çam, ceviz ve tik ağaçları olarak sıralayabiliriz. Müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda seçtikleri ağaçlar da kullanılabilmektedir. Bu saydığımız ağaçların ham (işlenmemiş) fiyatları birbirinden farklıdır. Bu da ahşap ranza fiyatları konusunda en belirleyici unsur olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu malzeme fiyatlarına işgücü, kullanılacaksa ray sistemleri, boya ve cila uygulamaları eklenerek ranza fiyatı ortaya çıkarılmaktadır. Siz değerli müşterilerimizi bir konuda uyarmak isteriz. Piyasada ahşap ranza diye satılan bazı ürünlerin mdf üzerine ahşap kaplama teknikleri kullanılarak satılan ürünler de bulunmakta. Bu noktada dikkatli olmanızı önemle öneririz. Plato Mobilya olarak ürettiğimiz ahşap (masif) ranzalar uzun ömür ve sağlamlıklarıyla diğer malzemelerle yapılan ranzalara göre her zaman birkaç adım önde olacaktır. Size özel ahşap ranzalar için doğru adres: Plato Mobilya.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 • Çalışma Masalı Ahşap Ranza RM-076

  Çalışma Masalı Ahşap Ranza RM-076

  Hem çalışma masası hem raflı dolabı ile oldukça şık ve fonksiyonel bir ranza modelidir. Doğal ağaç ve füme renklerinin eşsiz uyumunu sunmakta olan ahşap ranzamızı uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

 • İkili Ahşap Ranza RM-075

  İkili Ahşap Ranza RM-075

  Hem sade hem de kaliteli bir ranza arıyorsanız bu ranza modelimiz ihtiyacınızı karşılayacak. İki çocuğunuz için hem sağlıklı hem de güvenli bir uyku ortamı sunan ranzamızın standart ölçüleri 90 x 190 cm olup odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  Hem doğal, hem sağlıklı hem de çekmeceleri ile oldukça kullanışlı bir ranza modelidir. Ağacın sağlamlığını sunan ömürlük kullanabileceğiniz ranzalar için: Plato Mobilya.

 • Çalışma Masalı Raflı Ranza RM-053

  Çalışma Masalı Raflı Ranza RM-053

  Çocuğunuzun hem yaşam hem dinlenme alanı olarak kullanabileceği, eşyalarını düzenli olarak muhafaza edebileceği bir ranza modelidir. Rafları ve çekmeceleri ile oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan ranzamız size özel renk ve ebatlarda üretilebilmektedir.

 • Ahşap Ranza Modeli RM-060Ahşap Ranza Modeli RM-060

  Ahşap Ranza Modeli RM-060

  Ahşabın sağlığı ve dayanıklılığını sunan ranza modelimiz çocuklarınız için oyun alanı da sunuyor. Alt bölümdeki masa ile çocuklarınız keyifli zaman geçirirken ekstra depolama alanları ile fazla eşyaları düzenli şekilde saklayabilirsiniz.

 • Doğal Ağaç Ranza RM_071

  Doğal Ağaç Ranza RM-071

  Ahşap ranzada tercihiniz sadelikten yana ise bu modelimiz tam size göre. Sağlıklı ve sağlam ranzalar için doğru adres: Plato.

 • Ahşap Çekmeceli İkili Ranza RM-069

  Ahşap Çekmeceli İkili Ranza RM-069

  Çocuklarınızın eşyalarını düzenli tutarken ayrıca sağlam bir ranzada uyumalarını ister misiniz? Modelimiz merdivenlerindeki ve arka bölümdeki depolama alanları ile son derece kullanışlı bir ranzadır. Ahşabın sağlamlığı ve sağlığını sunan doğal ağaç ranzalar Plato’da.

 • Orman Evi Şeklinde Ahşap Ranza RM-067

  Orman evi şeklindeki ahşap ranza modelimiz ile çocuklarınız hem orman sevgisi kazanacak hem de doğal bir ortamda sağlıklı şekilde uyuyacaklar. Size özel ölçülerde farklı ranza modelleri için: Plato Mobilya.

 • Kaydıraklı Masif Ranza Modeli RM-066

  Kaydıraklı Masif Ranza Modeli RM-066

  Üst katta yatan çocuğunuz için uyanmak bir keyif ve eğlence olacak. Kaydıraklı ahşap ranzamız çocuklarınıza eğlence ve konfor sunarken çekmeceleri ile çocuklarınızın eşyaları için ekstra depolama alanı sunuyor.

 • Masif Ranza Modeli RM-065

  Masif Ranza Modeli RM-065

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen masif ranza modelimiz ile çocuklarınızın uykuları çok keyifli olacak. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmadan üretilen ahşap ranza modelleri Plato’da.

 • Doğal Ağaç Ranza Model RM-063

  Doğal Ağaç Ranza Model RM-063

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen ranza modelimiz çekmeceleri ile çocuklarınızın eşyalarını düzenli bir şekilde muhafaza ederken tasarımı ile de odanın dekorunu zenginleştiren bir modeldir. Alt kısımdaki yatağı dilerseniz ebeveyn, dilerseniz diğer çocuklarınız veya misafirleriniz için kullanabilirsiniz.

 • Ahşap Ranza Modeli ve Fiyatı RM-062

  Masif Ranza RM-062

  Masif (doğal ağaç) ranzalar her zaman sağlık ve doğallık sunar. Tamamen naturel ahşaptan üretilen modelimiz odanıza özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • ahşap ranza fiyatları RM-057

  Ahşap Ranza Modeli RM-057

 • Yavru Yataklı Çekmeceli Ahşap Ranza RM-017

  Yavru Yataklı Çekmeceli Ahşap Ranza RM-017

 • Mdf Lake Ranza RM-007

  Mdf Lake Ranza RM-007

 • Masif Ranza RM-031

  Masif Ranza RM-031

 • Ahşap Ranza RM-054

  Ahşap Ranza RM-054

 • ikili ahşap ranza RM-051

  Ahşap Ranza RM-051

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12