Ahşap Gardrop Modelleri

Doğal ağaçtan imal edilen gardroplarla endüstriyel malzemelerden imal edilen gardropları kıyaslamak bile yersiz olur. Ağacın sıcaklığı, zarafeti ve tasarım bütünlüğü odanızın dekoruna son derece olumlu katkılar sağlar.

Neden Ahşap Gardrop Almalıyım?

Öncelikle masif gardrop diye de tabir edilen ahşap gardroplar ister modern ister klasik tarzda tasarımlara uyumludur. Eğer eviniz modern bir dekora sahipse buna uygun modern tasarımda bir ağaç gardrop dekoru tamamlamak adına oldukça yerinde bir tercih olacaktır. Aynı durum klasik bir dekora sahip evler için de düşünülebilir elbette. Ayrıca doğal ağaçtan üretilmesi sebebiyle ahşap gardroplar sağlık sunar.

Ağaç Gardroplar Uzun Ömürlüdür

Masif gardropların hammaddesi doğal ağaç olduğundan diğer malzemeler ile üretilen gardroplara göre çok daha uzun ömürlüdür. Çizilmeye, çarpmaya, kırılmaya karşı maksimum seviyede dayanıklıdır.

Ahşap Gardrop Fiyatları

Ahşap gardrop fiyatları konusunda belirleyici faktörlerin başında elbette kullanılacak ağacın cinsi gelmektedir. Gardrop imalatında kullanılan gürgen, kayın, kestane, gül, tik, ladin, ceviz, karaağaç, huş gibi ağaç cinslerinin her birinin metreküp fiyatı farklıdır. Bunun yanı sıra ortamın iklim özellikleri kullanılacak ağacın cinsini belirlemede en önemli noktadır diyebiliriz.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Modern Sürgülü Gardrop GM-026Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Çarpıcı ve minimalist bir tasarıma sahip 2 sürgülü kapılı gardrop modelimizin kapılarındaki aynalar ayrı bir zarafet katıyor. 221x67x310 cm ölçülerinde üretilen modelimiz odanıza özel renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.Üst saçaklara eklenen spot lambalar ile oldukça şık ve kullanışlı bir modeldir.

 • Doğal Ağaç Gardrop GM-025Doğal Ağaç Gardrop GM-025

  Doğal Ağaç Gardrop GM-025

  Meşe ağacından üretilen gardop modelimiz 190x119x64 cm ölçülerinde olup iç çamaşırı ve çoraplar için çekmeceleri bulunmaktadır. Hem zarif hem de son derece dayanıklıdır. Farklı ağaç, ebat ve renk seçenekleri ile üretilebilmektedir.

 • L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  Giyindiğiniz odayı daha efektif kullanabilmek adına L tipi köşe gardroplar hayat kurtarıcıdır. İsterseniz sürgülü kapaklı olarak da imal edilebilmektedir.

 • Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Gardrobunuz hem sağlıklı, hem doğal, hem de kötü koku tutmasın isterseniz ağaç gardrop modelimizi inceleyin. Gardrop modelimiz yatak odanıza eşsiz bir hava katacak. Sizinle yaşayan, kullanışlı ve sağlam gardrop modelleri için: Plato Mobilya.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern ve şık bir tasarıma sahip ahşap gardrop modelimiz ile yatak odanızda sadeliğin estetiğini yaşayın. Dilediğiniz ölçülerde size özel gardroplar Plato’da.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern ve ahşap bir gardrop arıyorsanız bu modelimize göz atın. Gardrobumuz minimal tasarımı ile yatak odanızın dekoruna zenginlik katacak. İç kısmı ihtiyacınıza uygun bölümlenebilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Gardrobunuzda ahşabın sıcaklığını modern bir tarzda yaşamak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu modern gardrop modelimiz sizin iyi bir seçim olabilir. Sıradan kapı kulpları yerine farklı bir kapak açma kapama tasarımı, bu modeli farklı kılan yönlerinden biri. Orta kısım krem renginde high gloss malzeme ile hareketlendirilmiştir. Gardrop modellerinde çok çeşit ve kalite: Plato Mobilya.

 • Ahşap Gardrop Modeli GM-012

  Ahşap Gardrop Modeli GM-012

  Gardrop modelimiz tamamen doğal ağaçtan (masif) imal edilen şık tasarıma sahip bir modeldir. Panjur şeklindeki kapakları ile sıradan gardroplardan sıkılanlar için oldukça idealdir.  Yatak odanızda ahşap bir dekor hakimse bu ağaç gardrobumuzla odanızın dekorunu tamamlayabilirsiniz. Yıllarca yepyeni kalacak kaliteli gardroplar için: Plato Mobilya.

 • Masif Gardrop GM-011

  Masif Gardrop GM-010

  Mobilyada doğallıktan yana iseniz tamamen doğal ağaçtan imal edilen bu gardrop modelimiz size göre. Ağacın sağlığını ve estetiğini yaşamak isteyenlere özel bu ürün odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • masif gardrop gm 011

  Masif Gardrop GM-011

 • ahşap gardrop gm 009

  Ahşap Gardrop GM-009

 • masif gardrop gm 008

  Masif Gardrop GM-008

 • klasik ahşap gardrop gm 007

  Klasik Ahşap Gardrop GM-007

 • klasik ahşap gardrop gm 006

  Klasik Ahşap Gardrop GM-006

 • ahşap sürgülü gardrop gm 005

  Ahşap Sürgülü Gardrop GM-005

 • klasik ahşap gardrop gm 001

  Klasik Ahşap Gardrop GM-002

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1