Ahşap Bebek Beşikleri

Bebeğiniz için beşik arıyorsanız tercihiniz öncelikle ahşap bebek beşikleri olmalı. Neden derseniz biz de en az sizin gibi bebeğiniz için en kalitesini istiyoruz. Ahşap beşiklerin, mdf ve sunta beşiklere göre artıları da oldukça fazla. Bir kere endüstriyel malzeme yok denecek kadar az. Endüstriyel olarak nitelediğimiz malzemeler de sağlığa hiçbir zararı olmayan antikanserojen, antialerjen su bazlı boyalardır. Hatta dilerseniz bunlar da kullanılmayabilir. Şık ve kaliteli bir ahşap beşik modelleri arıyorsanız Plato Mobilya doğru seçim. Uzun yıllar kullanacağınız eskitmesi zor ahşap beşik modellerini sitemizde bulabilir sipariş verebilirsiniz.

Ahşap Beşik Fiyatları

Ahşap beşik fiyatları konusunda belirleyici unsur elbette öncelikle kullanılacak ağacın seçimi ve tasarımdır. Tik, ceviz, gül, çam ve gürgen gibi ağaçlar malzeme olarak diğer ağaçlara nazaran daha maliyetlidir. Bunun yanında ladin, kayın gibi ağaçlar da doğallık ve sağlık sunarken fiyat konusunda da oldukça ekonomiktir.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Ahşap Bebek Beşiği BB-047

  Ahşap Bebek Beşiği BB-047

  Bebek beşiklerinde tercihiniz hem fonksiyonellik, hem sağlık hem de kalite ise ahşap beşik modelimiz tam size göre. Yatak altındaki alanı depolama alanı olarak kullanabilirken, tekerlekleri de devre dışı bırakarak sallanır beşik haline gelebilmektedir. Dilerseniz karyola olabilme özelliği de vardır.

 • Ahşap Bebek Beşiği BB-022

  Ahşap Bebek Beşiği BB-022

  Zararlı boya ve kimyasallardan uzak tamamen doğal ağaçtan üretilen, su bazlı boya kullanılan beşik modelimiz ile bebeğinizin ilk yaşları çok konforlu ve sağlıklı geçecek.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 056

  Ahşap Bebek Beşiği BB-056

  Bebek yatağı alçaltılıp yükseltilebilen bu beşik modelimiz doğal ağaç üzerine lake boya uygulanarak üretilmektedir. Dilerseniz isteğinize bağlı olarak mdf lake ve farklı renklerde de üretilebilmektedir. Sade ve şık tasarımlı bir beşik arıyorsanız bu modelimiz uygun bir seçim olacaktır.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 055

  Ahşap Bebek Beşiği BB-055

  Beşik modelimiz tamamı kayın ağacından imal edilmekte olup kayın ağacı, Türkiye standartlarında en sert ve dayanıklı ağaçtır. Uzun yıllar sapasağlam kullanacağınız bir üründür. Çocuğunuz büyüdüğünde sadece ön korkuluğunu sökerek 7-8 yaşına kadar kullanabileceği bir yatak haline dönüşebilmektedir. Boya işlemleri tamamiyle çocukların sağlığına hiçbir zarar vermeyen su bazlı ve kurşunsuz ithal boyalar ile yapılmaktadır.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 054

  Ahşap Bebek Beşiği BB-054

  Country tasarıma sahip bu ahşap beşik modelimiz dilediğiniz ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Yatak kısmı alçaltılıp yükseltilebilir özelliktedir. Oldukça dayanıklı ve sağlıklı bir üründür.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 040

  Ahşap Bebek Beşiği BB-040

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1