Yemek Odası Takımları

Hepimizin evlerinde sıklıkla kullanılan odalardan biri de elbette yemek odaları. Bu odada misafirlerimizi ağırlar, yemekler yer hoş sohbetler ederiz. Bu denli göz önünde ve sık kullanılan bir odanın dekorunun da şık olması gerekir. Gelen misafirlerinize hoş bir odada lezzetli yemekler sunmak, onların odanızın dekoru hakkındaki hoş sözlerini duymak kimin hoşuna gitmezki? Yemek odanızı seçerken evinizde nasıl bir dekorun hakim olacağına karar vermek gerekir. Örneğin yemek odası klasik bir tarzdayken oturma ve yatak odaları modern bir dekora sahip olması bütünlük açısından pek doğru olmayacaktır. Bu tarz yemek odalarında krem, açık kahve ve altın gibi renkler ön plandadır.

Avangarde yemek odaları genel olarak çok işçilikli ve çok detay içeren mobilya türüdür diyebiliriz. Ayrıca gösterişli duruşları ile dikkat çekicidirler. Oyma detaylara ek olarak taş işlemeler ile görkemli ve zengin bir görünüme sahiptirler. Kumaş kullanılan bölümler de bu tasarım detaylarına paralel tip, doku ve renkte olup bir bütünlük içerisindedir.

Klasik avangarde yemek odalarının olduğu kadar, modern yemek odalarının da taliplisi çoktur diyebiliriz. Sadeliğin ve fonksiyonelliğin ön planda olduğu bu yemek odaları günümüzde bir çok evde tercih edilmektedir. Oldukça çok seçenekten bahsedebileceğimiz modern yemek odalarının işçilikleri avangarde modellere göre daha az olduğundan fiyatları da daha uygun olmaktadır. Beyaz, gri, krem gibi renkler modern yemek odalarında çok tercih edilen renklerdir. Bu renkler hem sadeliğe vurgu yaparken aynı zamanda göz yormayan renklerdir.

Evinizde retro bir tarz hakimse, mobilyalarınız ne klasik ne modern olmasın istiyorsanız 1800’lü yılların İngiliz modası olan ve günümüzde de halen geçerli bir akım olan country tarzı yemek odalarını tercih edebilirsiniz. Country tarzdaki mobilyalar klasik tasarım zevki sunarken, işleme ve oymaların yoğun olmadığı sade ve şık mobilyalardır. Kumaş bölümleri genelde floral ve çiçek desenleri ile hareketlendirildiğinden dekora canlılık katmaktadır.

Yemek odanızda keyifli bir yemeğin yanısıra kalite ve konfor arıyorsanız çok seçenek ve uygun fiyatları Plato Mobilya’da bulabilirsiniz.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 • Uzayabilen Ahşap Yemek Masası YM-025Uzayabilen Ahşap Yemek Masası YM-025

  Uzayabilen Ahşap Yemek Masası YM-025

  Hem ahşabın sıcaklığı ve şıklığını sunan hem de uzayabilmesi ile fonksiyonel olan bir yemek masası arıyorsanız bu modelimiz size göre. Yemek odanıza ayrı bir hava katacak olan yemek masamız birçok farklı ağaçtan ve farklı ahşap tonlarında üretilebilmektedir.

 • Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-024Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-024

  Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-024

  Metal ayakları ve ahşap tablası ile şık ve sağlam bir modeldir. Metal ayaklarda statik toz boya kullanılmıştır. Çapı : 147x147x75 cm’dir.

   

 • Modern Metal Ayaklı Yemek Masası YM-023Modern Metal Ayaklı Yemek Masası YM-023

  Modern Metal Ayaklı Yemek Masası YM-023

  Metal ayakları ve ahşap tablasındaki geometrik vurgular ile ön plana çıkan masamız gerçekten farklı ve özel bir yemek masasına sahip olmak isteyenleri bekliyor. 260x100x75 cm ölçülerine sahip masamız farklı tonlarda ve ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Ahşap Yemek Masası YM-022Ahşap Yemek Masası YM-022

  Ahşap Yemek Masası YM-022

  Ahşap yemek masalarının yeri her zaman başkadır. Doğal ağaçtan imal edilen masamızın ölçüleri 230x100x75 cm olup istenilen ölçü, ağaç ve renkte imal edilebilmektedir.

 • Modern Ahşap Yemek Masası YM-021Modern Ahşap Yemek Masası YM-021

  Modern Ahşap Yemek Masası YM-021

  Ağaç dallarından esinlenerek tasarlanan masamızın ayakları oldukça şık bir duruşa sahiptir. Üst tabla ahşap veya mdf yapılabilir. Ölçüleri 180x90x75 cm olan masamızın farklı renk ve ebat seçenekleri mevcuttur. Eşsiz ve tamamen size özel yemek masaları Plato’da.

 • Modern Ahşap Yemek Masası YM-020Modern Ahşap Yemek Masası YM-020

  Modern Ahşap Yemek Masası YM-020

  Doğal ağaç tablası ve şık krom kaplama ayakları ile oldukça popüler bir yemek masası modelidir. Yemek masasını isterseniz sandalye isterseniz masa tasarımına paralel bir ahşap bank ile kullanabilirsiniz. Masamızın ölçüleri 220x100x76 cm olup size özel ölçülerde ve renklerde de imal edilebilmektedir.

 • Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019

  Doğal Ağaç Yemek Masası YM-019

  180x100x75 cm  ölçülerindeki doğal ağaçtan imal edilen yemek masamız zevkinize ve bütçenize bağlı olarak birçok farklı ağaçtan imal edilebilmektedir. Yıllarca eskimemekle birlikte ve yemek odanıza sıcacık bir hava katacaktır. Sadece size özel yemek masaları için: Plato.

 • Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018

  Yuvarlak Ahşap Yemek Masası YM-018

  Fazla kalabalık olmayan ve yeterince yemek yeme alanı bulunmayan alanlar için iyi bir çözümdür. Çapı 120 cm olan masamız tamamen doğal ağaçtan imal edilmektedir. Uzun ömürlü ve sağlam bir masadır.

 • Metal Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-017Metal Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-017

  Metal Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-017

  Zengin koyu renkli ahşap dokusu ve mat siyah metal ayakları ile oldukça sağlam ve şık bir modeldir. Rustik tasarıma sahip ahşap yemek masamızın ölçüleri 220x100x75 cm olup yemek odanıza özel üretim de yapılabilmektedir.

 • Ahşap Yemek Masası YM-016Ahşap Yemek Masası YM-016

  Ahşap Yemek Masası YM-016

  Çarpıcı ve şık bir ahşap yemek masası arıyorsanız bu masamız tam size göre. Doğal ağaçtan imal edilen masamız krom kaplama metal ayakları ile oldukça zarif bir modeldir. Dilerseniz üzerine cam konarak dilerseniz yalın şekilde kullanılabilmektedir. Standart olarak 200x100x75 ölçülerinde imal edilen modelimiz odanıza özel ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Doğal Ağaç Yemek Masası YM-015Doğal Ağaç Yemek Masası YM-015

  Doğal Ağaç Yemek Masası YM-015

  Piyasada ağaç diye satılan mdf veya sunta yemek masalarına aldanmayın. Gerçek ahşaptan üretilen yemek masaları kalitesi ve duruşu ile farklıdır. Bankları ve masa altı çekmecesi ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Yemek odanıza özel imalat yapılabilmektedir.

 • Ahşap Yemek Masası YM-014Ahşap Yemek Masası YM-014

  Ahşap Yemek Masası YM-014

  Demir ayaklı ahşap yemek masası modelimiz hem dayanıklı hem şık bir tasarıma sahiptir. Ayaklar statik toz boya ile boyanmıştır. Son dönemlerin trend modellerindendir.

 • Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013

  Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-013

  Sağlamlık ve şıklığı birarada sunan yemek masamızın ahşap tablası birçok farklı ağaçtan imal edilebilmektedir. Dilerseniz sandalye dilerseniz bank ile kullanabilirsiniz. Size özel yemek masaları için: Plato.

 • Ahşap Yemek Masası YM-012

  Ahşap Yemek Masası YM-012

  Ahşap yemek masamız çekmeceli ve istenirse uzayabilen şekilde üretilebilmektedir. 18x80cm olarak imal edilen masamız odanıza özel ölçülerde ve ağaç olarak kayın, kiraz veya istediğiniz ağaç ile imal edilebilmektedir. Ailenizle birlikte yiyeceğiniz sıcacık yemekler için kaliteli ahşap yemek masaları Plato’da.

 • Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-011

  Demir Ayaklı Ahşap Yemek Masası YM-011

  Yemek odanıza farklı bir görünüm kazandıracak olan ahşap yemek masamız demir ayakları ile son derece dayanıklı ve sağlamdır. Ayaklarda çizilme ve darbe olduğunda kolayca boyanıp ilk günkü görünümüne dönebilmektedir. Size özel ahşap yemek masaları için: Plato Mobilya.

 • Country Yemek Odası YOT-010

  Country Yemek Odası YOT-010

  Country tarzı yemek odaları ilginizi çekiyorsa bu modelimiz ile yemeklerinizi daha keyifli hale getirebilirsiniz. Tamamen ahşaptan (doğal ağaç) üretilen yemek odamız şık tasarımının yanı sıra oldukça dayanıklı olduğundan yıllarca sorunsuz şekilde kullanabilirsiniz. Seçkin yemek odaları için: Plato Mobilya.

 • country yemek odası yot-009

  Country yemek Odası YOT-009

 • ahşap yemek odası takımı yot 008

  Ahşap Yemek Odası Takımı YOT-008

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12