Yatak Odası Takımları

Tamamen size özel ölçü, renk, tasarım ve malzemelerde özel tasarımlara sahip yatak odası takımları üretiyoruz. Modellerimizi incelemeden karar vermeyin.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
 • Modern Beyaz Yatak Odası YOT-038Modern Beyaz Yatak Odası YOT-038

  Modern Beyaz Yatak Odası YOT-038

  Beyaz ve sade bir yatak odası arıyorsanız bu modelimizi inceleyebilirsiniz. Modern bir tasarıma sahip yatak odası modelimiz iki komodin, bir başlıklı baza, bir tuvalet masası bir de şifonyerden oluşmaktadır. İsteğe bağlı olarak modül eklenip çıkarılabilmektedir. Dilerseniz farklı renklerde ve ölçülerde de imal edilebilmektedir. Size özel yatak odaları Plato’da.

   

 • Ahşap Yatak Odası YOT-037Ahşap Yatak Odası YOT-037

  Ahşap Yatak Odası YOT-037

  İki keson, bir ahşap baza, bir şifonyer ve bir de tuvalet masasından oluşan ahşap yatak odası modelimiz sade ve zarif bir tasarıma sahiptir. Ahşap modellerin modası hiç bir zaman geçmez ve kısa süre sonra yatak odanızdan sıkılmanıza neden olmaz. Kalitesi ile uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Size özel yatak odaları Plato’da.

 • Modern Krem Yatak Odası YOT-036Modern Krem Yatak Odası YOT-036

  Modern Krem Yatak Odası YOT-036

  Kapitone kumaş yatak başlığı, mobilyalardaki gümüş bordür detaylarıyla ön plana çıkan krem rengindeki yatak odası modelimiz modern bir tasarıma sahiptir. Yatak başlığındaki gizli ışık yatak odanıza farklı bir hava katmaktadır.
 • Modern Yatak Odası YOT-035Modern Yatak Odası YOT-035

  Modern Yatak Odası YOT-035

  Tüm mobilyalardaki parlak high gloss detayları ile dikkat çeken modern yatak odası modelimiz sadeliği ve zarafeti birarada sunuyor. Bir yatak, iki komodin, bir aynalı tuvalet masası, bir de şifonyerden oluşan modelimiz yatak odasında farklı bir hava arayanlar için idealdir.

 • Kabartma Desenli Yatak Odası YOT-034Kabartma Desenli Yatak Odası YOT-034

  Kabartma Desenli Yatak Odası YOT-034

  Yatak başlığı, komidin ve tuvalet masasının kabartma desenleri ile öne çıkan yatak odası modeli sıradan tasarımlardan sıkılanlar için iyi bir alternatif olacaktır. Yatak başlığındaki gizli ışıklandırmalar gece lambaları ihtiyacınızı giderecektir. Dilerseniz farklı renklerde üretilebilmektedir. Yatak  220x200x120 cm; komidin  55x40x55 cm; şifoniyer 120x45x80 cm; ayna 90x3x100 cm ölçülerindedir.

 • Beyaz Lake Yatak Odası YOT-033Beyaz Lake Yatak Odası YOT-033

  Beyaz Lake Yatak Odası YOT-033

  Sıradışı şifonyer ve komidinleri ile dikkat çeken lake yatak odası takımımız farklı olmak isteyen müşterilerimizi bekliyor. Kapitone yatak başlığı ile oldukça sade ve şık çift kişilik yatağı ile tam bir takım olan modelimizin ölçüleri ise şöyle: Çitt Kişilik Yatak: 210x215x110 cm Komodin: 53x40x48 cm Şifonyer: 132x43x78 cm Ayna: 83x3x99 cm.

 • Modern Ahşap Yatak Odası YOT-032Modern Ahşap Yatak Odası YOT-032

  Modern Ahşap Yatak Odası YOT-032

  Bir adet çift kişilik yatak, bir adet aynalı tuvalet masası ve bir adet komidinden oluşan ahşap yatak odası takımımız modern ve minimal bir tasarıma sahiptir. Modelimzde ağacın doğal ve şık dokusu ön planda tutularak sıcak bir görünüm yakalanmıştır. Daha açık ve koyu tonlarda imal edilebilmektedir. Modeldeki her ünite odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Modern Yatak Odası Takımı YOT-031Modern Yatak Odası Takımı YOT-031

  Modern Yatak Odası Takımı YOT-031

  Bir adet çift kişilik yatak, iki adet keson ve bir de aynalı şifonyerden oluşan modern yatak odası modelimiz isteğe bağlı olarak tamamen ahşap veya mdf üzeri ahşap kaplama şeklinde imal edilebilmektedir. Farklı renk ve ölçü seçenekleri mevcuttur. Tamamen size özel ve eşsiz yatak odası takımları Plato’da.

 • Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-030Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-030

  Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-030

  Rustik bir görünüme sahip doğal ahşap yatak odası modelimizde bir dresuar bir adet şifonyer bir keson bir sehpa ve bir de çift kişilik yatak bulunmaktadır. Yatak ölçüleri:160x220x130 cm olup odanıza özel boyutlarda üretim yapılabilmektedir. Size özel sağlıklı ve doğal ağaçtan imal edilen yatak odaları Plato’da.

 • Doğal Ağaç Yatak Modeli YOT-029Doğal Ağaç Yatak Modeli YOT-029

  Doğal Ağaç Yatak Modeli YOT-029

  Doğal ağaçtan imal edilen yatakta uyumanın keyfi bir başkadır. Meşe ağacı kullanılarak üretilen yatak modelimiz isteğinize bağlı olarak farklı ağaçlardan da üretilebilmektedir. Parçaların montajı için geçmeli sistem kullanılmıştır. Çift kişilik ölçü 160×200 cm olup size özel ebatlarda da üretim yapılabilmektedir.

 • Modern Beyaz Yatak Odası YOT-028

  Modern Beyaz Yatak Odası YOT-028

  Yatak odasında beyazı ve sadeliği sevenler için tasarlanan modelimizde iki komodin, bir karyola, bir şifonyer ve bir de sürgülü kapaklı gardop bulunmaktadır.

  Yatak başlığı kumaş kaplamadır.
 • Modern Yatak Odası YOT-027Modern Yatak Odası YOT-027

  Modern Yatak Odası YOT-027

  Modern ve ahşap bir yatak odası arıyorsanız, zarif detaylara sahip ceviz kaplama yatak odamızı inceleyebilirsiniz. Karyola başlığı  ahşap çerçeve üzerine kumaş kaplamadır. Yatak odası takımında ikişer çekmeceli iki adet komodin, bir adet de aynalı altı çekmeceli şifonyer bulunmaktadır. İstenildiği taktirde takıma uygun ceviz kaplama gardrop eklenebilir. Fiyata yatak ve yastıklar dahil değildir.

  Karyola:150×200 cm

  Başlık:150×110 cm

  Komodin:60x40x45 cm

  Ayna:85×100 cm

  Şifonyer: 130x50x75 cm

 • Çift Kişilik Ahşap Yatak YOT-026

  Çift Kişilik Ahşap Yatak YOT-026

  Baza ve çekmecesi ile oldukça kullanışlı ve sağlam olan ahşap yatağımız çift kişilik olup başlık kısmı kapitone ile hareketlendirilmiştir.

   

  Yatak odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.
 • Modern Yatak Odası YOT-025

  Modern Yatak Odası YOT-025

  Yatak odanızda hem ahşap hem modern bir tarz istiyorsanız bu modelimizde size özel detaylar bulabilirsiniz. Yatak odamız, iki keson, bir adet tuvalet masası ve gardroptan oluşmaktadır.

 • Modern Yatak Odası YOT-024

  Modern Yatak Odası YOT-024

  Yatak odanızda modern bir hava estirmek ister misiniz? Ahşap dokusu ile beyazın eşsiz kontrastı size modern ve keyifli bir ortam sunuyor. Uzun yıllar sorunsuzca kullanacağınız, şık tasarımlı ve dayanıklı yatak odaları Plato’da.

 • Doğal Ağaç Yatak Odası YOT-023

  Doğal Ağaç Yatak Odası YOT-023

  Yatak odasında ağacın doğallığı ve estetiğinden vazgeçmeyenlerdenseniz bu modelimize göz atın. Zararlı kimyasallar kullanılmadan üretilen sağlıklı ahşap yatak odaları Plato’da.

 • Ahşap Yatak Odası Modelleri ve Fiyatları YOT-022

  Ahşap Yatak Odası Model YOT-022

  Ahşap yatak odalarında ağacı en doğal haliyle seviyorsanız bu modelimizde size özel detaylar bulabilirsiniz. Size ahşabın sıcaklığını tamamiyle yaşatacak yatak odaları için: Plato Mobilya.

 • Ahşap Yatak Odası Takımı Fiyatları YOT-021

  Ahşap Yatak Odası Takımı YOT-021

  Yatak odanızda uykunuza ağaç kokuları ile dalmak ister misiniz? Ağaçları mobilya şekline sokmaktan başka birşey yapılmayan bu masif yatak odası modelimiz ile gerçekten dinlendiğinizin farkına varacaksınız. Alternatif yatak odaları için doğru adres: Plato Mobilya.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123