Sehpa Modelleri

Sehpalar ev veya ofislerde kimi zaman dekoru tamamlayıcı, kimi zaman da sunum ve servis amaçlı kullanılan standart bir şekli olmayıp çok çeşitli tasarımlarda üretilebilen mobilya ürünüdür. Sehpa modelleri tasarımına göre malzeme olarak sadece ağaç kullanılırken kimi zaman metal, cam, pileksi vb. gibi malzemeler de ağaca eşlik edebilmektedir. Sehpa fiyatları belirlenirken sehpanın tasarımı, ek özellikleri ve bahsettiğimiz malzemelerin kullanımı önemli rol oynamaktadır. Orta sehpa, zigon sehpa ve fiskos gibi çeşitleri bulunur. Orta sehpa modelleri adından da anlaşılacağı gibi genelde odaların orta alanında konumlandırılan sehpalardır. Tekerlekli veya düz ayaklı olabilmekle birlikte çekmecelere de sahip olabilirler. Servis için de kullanılan orta sehpalara açılıp kapanarak ufak masa gibi kullanabilme ve ek mekanizmalar yardımı ile alçalıp yükselebilme özelliği de eklenebilmektedir. İster masif ister mdf veya metal sehpa modellerimiz içerisinden biri mutlaka sizin için. Farklı sehpa modelleri ve fiyatları Plato’da.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 • Metal Ayaklı Ahşap Sehpa SM-025Metal Ayaklı Ahşap Sehpa SM-025

  Metal Ayaklı Ahşap Sehpa SM-025

  Farklı ayak tipi ve tasarımı ile göz dolduran metal ayaklı orta ahşap sehpma modelimiz 110x60x40 cm ölçülerinde olup farklı ayak ve ağaç tonlarında imal edilebilmektedir. Koyu ceviz, açık ceviz ve beton renkleri çok tercih edilen renklerdir.

 • Naturel Ahşap Orta Sehpa SM-024Naturel Ahşap Orta Sehpa SM-024

  Naturel Ahşap Orta Sehpa SM-024

  Eviniz ister modern ister klasik bir dekora sahip olsun bu naturel ahşap orta sehpa ile evinizin dekorunu zenginleştirebilirsiniz. Metal ayakları statik toz boyalıdır. Çekmecesi çocuklar için güvenli bir saklama alanı sunar. Şık tasarımı ile odaya farklı bir hava katmaktadır. Ölçüleri ise 110x55x40 cm’dir.

 • Modern Ahşap Orta Sehpa SM-023Modern Ahşap Orta Sehpa SM-023

  Modern Ahşap Orta Sehpa SM-023

  Siyah ve ahşap tonlarının uyumunu sunan orta sehpamız modern bir tasarıma sahiptir. Ayakları metal olup statik toz boyalıdır. Ölçüleri ise 120x60x40 cm olup istediğiniz  ebatlarda imal edilebilmektedir.

 • Akıllı Açılır Orta Sehpa SM-022Akıllı Açılır Orta Sehpa SM-022

  Akıllı Açılır Orta Sehpa SM-022

  Son dönemin orta sehpaları artık daha akıllı. İçindeki gizli asansör sistemi sayesinde yüksekliği ayarlanabilen ahşap orta sehpamızın ölçüleri 110x50x47 cm olup farklı renk ve ebatlarda imal edilebilmektedir. Size özel sehpalar için: Plato.

 • Ahşap Orta Sehpa SM-021Ahşap Orta Sehpa SM-021

  Ahşap Orta Sehpa SM-021

  İsteğinize göre açık veya koyu tonlarda birçok farklı ağaç kullanılarak imal edilebilen ahşap orta sehpamız sade ve şık bir görünüme sahiptir. Ölçüleri ise  60x80x30 cm’dir.

 • Ceviz Orta Sehpa SM-020

  Ceviz Orta Sehpa SM-020

  Yuvarlak ve farklı bir ahşap orta sehpa arıyorsanız bu modelimizi inceleyebilirsiniz. Odanızın dekoruna hareket kazandıracak bir aksesuar olan sehpamız dilediğiniz ölçülerde imal edilebilmektedir. Ayakları meydana getiren metal şeritler için farklı renk veya kaplama seçenekleri mevcuttur.

 • Metal Ayaklı Eskitme Sehpa SM-019Metal Ayaklı Eskitme Sehpa SM-019

  Metal Ayaklı Eskitme Sehpa SM-019

  Varak yaldızlı metal ayaklara sahip orta sehpamızın tablası doğal ağaçtır. Tabla üzerinde eskitme çalışması yapılmıştır. Seçkin bir görünüme sahip sehpamızın ölçüleri ise 100x100x35 cm olup odanıza uygun ebatlarda imal edilebilmektedir.

 • Rustik Ahşap Orta Sehpa SM-018Rustik Ahşap Orta Sehpa SM-018

  Rustik Ahşap Orta Sehpa SM-018

  120x60x50 cm ölçülerindeki ahşap orta sehpa modelimiz meşe, çam, ladin gibi ağaçlardan imal edilebilmektedir. Farklı ağaç ve renk tonu taleplerinizi de iletebilirsiniz. Tamamen size özel sehpa modelleri Plato’da.

 • Asansörlü Orta Sehpa SM-017Asansörlü Orta Sehpa SM-017

  Asansörlü Orta Sehpa SM-017

  Sehpanızı istediğinizde çalışma masası veya ekstra depolama alanı olarak kullanmak isterseniz asansör mekanizmalı orta sehpa modelimiz tam size göre. Sehpamız 60x120x40x cm boyutlarında olup size özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Rustik Ahşap Tekerlekli Sehpa SM-016Rustik Ahşap Tekerlekli Sehpa SM-016

  Rustik Ahşap Tekerlekli Sehpa SM-016

  Rustik bir tasarıma sahip ahşap orta sehpa modelimiz metal tekerlekleri ile oldukça kullanışlıdır. 120x75x40 cm ölçülerindeki sehpamız farklı renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Yuvarlak Orta Sehpa SM-015Yuvarlak Orta Sehpa SM-015

  Yuvarlak Orta Sehpa SM-015

  Çapı 120cm yüksekliği 45 cm olan iskandinav tarzı orta sehpa modelimiz oturma odanız için harika bir tamamlayıcıdır. Beyaz ve gri renk seçeneği mevcuttur.

 • Tekerlekli Ahşap Orta Sehpa SM-014Tekerlekli Ahşap Orta Sehpa SM-014

  Tekerlekli Ahşap Orta Sehpa SM-014

  Şık bir duruşa sahip rustik ahşap orta sehpamız odanıza bambaşka bir hava katacak. Ladin ağacından üretilen orta sehpamızın standart ölçüleri
  43x100x200 cm olup farklı ağaçlardan ve farklı ebatlarda da üretilebilmektedir.

 • Meşe Orta Sehpa Modeli SM-013Meşe Orta Sehpa Modeli SM-013

  Meşe Orta Sehpa Modeli SM-013

  140 x 70 x 40 cm ölçülerindeki meşe ağacından imal edilen orta sehpamız oturma odanıza hoş bir hava katacak. İsteğinize bağlı olarak farklı ağaçlardan da imal edilebilmektedir.

 • Modern Ahşap Orta Sehpa SM-012Modern Ahşap Orta Sehpa SM-012

  Modern Ahşap Orta Sehpa SM-012

  Oturma odanızda modern bir dekor hakimse bu sehpa harika bir tamamlayıcı olacaktır. Renk ve ölçüler isteğinize göre belirlenebilmektedir.

 • Orta Sehpa Modeli SM-011

  Orta Sehpa Modeli SM-011

  Beyaz ve ahşap renginin eşsiz buluşmasının şık bir sonucu olan orta sehpa modelimiz oturma odanıza hoş bir hava katacak. Çekmecesi ile de küçük çocukların erişmemesi gereken eşyaları muhafaza edebilirsiniz.

 • Metal Profil Ahşap Sehpa SM-010

  Metal Profil Ahşap Sehpa SM-010

  Oturma odanızda klasik veya country bir hava hakimse metal profil ahşap orta sehpamız iyi bir seçim olacaktır. Odanızın kullanım alanını fazla kısıtlamadan size özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Ahşap Orta Sehpa SM-009

  Ahşap Orta Sehpa SM-009

  Eskitme demir ayakları ve ağaç görünümü ile farklı bir tasarıma sahip olan orta sehpa modelimiz oturma odanızın dekoruna doğal olarak hoş bir katkı sağlayacak.

 • Ahşap Orta Sehpa SM-008

  Ahşap Orta Sehpa SM-008

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12