Ranza Modelleri

Kaliteli Ranza Modelleri

Odanıza özel ölçülerde, renk ve tasarıma sahip ranza modellerini uygun fiyatlarla üretiyoruz. Modellerimizi incelemeden karar vermeyin. Eğer iki veya daha çok çocuğunuz varsa ranzalı çocuk odası sizin için çok avantajlı olacak. Ranza çeşitleri kimi zaman dar odalar için adeta bir kurtarıcı vazifesi görürken kimi zaman ise sadece kişisel tercih sebebi olabilmekte. İki katlı ranza veya dilerseniz üçlü ranza olarak dilediğiniz modelde birçok ranza bulabilmeniz mümkün. Buna bağlı olarak tasarım konusunda neredeyse sınırsız seçenekten bahsedebilmek mümkün. Plato Mobilya olarak duvara monte, ev şeklinde, kaydıraklı, dolaplı, çekmeceli ve hatta çalışma masalı ranzalar üretebiliyoruz. Bizim üretim sınırımız sizin ihtiyaçlarınızın karşılanması ile orantılıdır.

Ranza yatak imalatımızda kalitemizi yansıtabilmek ve siz müşterilerimize uzun ömürlü bir ürün sunabilmek adına asgari mdf malzemeler kullanıyoruz. Ancak en kaliteli ve dayanıklı ranzalar elbette ahşap ranzalardır. Ahşap ranza modelleri, doğal ağaçtan imal edilen, uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, sağlam ranzalardır. Masif olarak da anılan bu ranzalarda kullanılan ağaç cinslerine örnek olarak tik, ceviz, meşe, ladin, gül, kestane, çam gibi ağaçları imalatlarımızda ustaca kullanıyor, şekillendiriyoruz. Farklı ranza tasarımları arıyorsanız nasıl bir model aradığınızı bize çizim veya fotoğraf ile ulaştırmanız yeterlidir. Bizim için özelsiniz, mobilyalarınız da size özel.

Ranzanız Ahşap Değilse İse Neler Olur?

Ranzanız ahşap yani doğal ağaçtan üretilmemişse büyük ihtimal sunta malzemeden üretilmiş olacaktır. Zamanla ağırlık merkezlerine binen yükten ötürü vidaların zorlanması ve deliklerinin büyümesi sonucu gıcırdamalar ve bir süre sonra ayrılmalar baş gösterecektir. Hatta sunta ranzalarda sadece vida yerlerinden değil herhangi bir yerinden kırılma dahi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca evinizi taşıdığınızda sunta (piyasadaki pazarlama tabiri olan yonga levha) ranzaların iskeleti sökülüp tekrar kurulmayı kaldırmayacaktır. Ranza bir kez alınır. Her çocuğunuz için ayrı ayrı ranza almanıza gerek yok. Doğal ağaç ranzalarımız ile ne kadar çocuğunuz olursa olsun hepsi aynı ranza büyüyecek yine de ranzamızı eskitemeyecektir. Çocuk ranzaları modelleri konusunda çok çeşit ve uygun fiyatları Plato Mobilya’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Ranza Fiyatları

Öncelikle ranzalarımızın piyasadaki sıradan sunta/suntalam ürünlerden olmadığını belirtmek isteriz. Ranza fiyatları konusunda belirleyici özelliklerin başında kullanılan malzeme gelir. Fiyat mdf olacaksa farklı, masif yani doğal ağaç olacaksa farklı olmaktadır. Ahşap ürünlerde de fiyatlar kullanılacak ağaç cinsine göre değişmektedir. Siz istediğiniz ranza modelini seçin en uygun malzeme ve fiyat ile üretelim.

Toplam 6 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »
 • Ev Şeklinde Ahşap Ranza RM-090Ev Şeklinde Ahşap Ranza RM-090

  Ev Şeklinde Ahşap Ranza RM-090

  Gerçek bir ağaç evinde uyumanın keyfini çocuklarınıza yaşatmak ister misiniz? Cevabınız evetse tamamen ahşap malzemeden imal edilen ev şeklinde ranzamızı inceleyebilirsiniz. İsteğe bağlı olarak kule şeklinde bir kitaplık da ekleyebilirsiniz. Farklı ranza beklentilerinize özel çözümler Plato’da!

   

 • Kumaş Kaplama İkili Ranza RM-089Kumaş Kaplama İkili Ranza RM-089

  Kumaş Kaplama İkili Ranza RM-089

  Tamamen ahşap iskelet üzerine isteğe bağlı olarak kapitone kumaş veya deri döşenerek imal edilen ikili ranza modelimiz farklı ve sağlam bir ranza arayanlar için ideal bir modeldir.

 • Gardroplu Ranza Modeli RM-088Gardroplu Ranza Modeli RM-088

  Gardroplu Ranza Modeli RM-088

  Modern kullanışlı bir tasarıma sahip ikili ranza modelimiz gardrop olarak kullanılabilecek bir dolabı, baş bölümündeki çalışma masası ve alt yatağın altındaki depolama alanı ile birçok kolaylık sunmakta. Ahşap kaplama veya doğal ağaçtan imal edilebilmektedir.

 • İkili Ranza Modeli RM-087İkili Ranza Modeli RM-087

  İkili Ranza Modeli RM-087

  Ahşabın sağlamlığı ve sıcaklığını sunan modelimiz sade ve şık bir tasarıma sahiptir. Arka tarafındaki raflar ve alt çekmeceleri ekstra depo alanı sunar.

 • İkili Ahşap Ranza RM-086İkili Ahşap Ranza RM-086

  İkili Ahşap Ranza RM-086

  İkili ve ahşap ranza arıyor ve ekonomik bir model olsun istiyorsanız bu modelimiz tam size göre. Hem sade hem de şık bir tasarıma sahip ranzamız farklı renklerde de üretilebilmektedir.

 • Beyaz Mdf Ranza Modeli RM-085Beyaz Mdf Ranza Modeli RM-085

  Beyaz Mdf Ranza Modeli RM-085

  Ranzam hem ekonomik hem de şık olsun diyorsanız bu ranzamız tam size göre. Mdf den üretilen ranzamızın baş tarafında bir çalışma masası ve kitaplık olarak kullanabileceğiniz bir modül bulunmaktadır. Farklı renklerde de imal edilebilmektedir.

 • Çekmeceli İkili Ranza RM-084

  Çekmeceli İkili Ranza RM-084

  Ahşabın farklı tonlarını kullanarak imal edilen ikili ranzamız, alt kısımdaki çekmeceleri ile çocuklarınızın eşyaları için depolama alanı sunmaktadır.

 • Katlanabilir Çalışma Masalı Ranza RM-083Katlanabilir Çalışma Masalı Ranza RM-083

  Katlanabilir Çalışma Masalı Ranza RM-083

  Alt katta çift kişilik yatağı ve üst katta tek kişilik yatağı ile son derece kullanışlı bir model olan ranzamızın alt katındaki yatak katlanarak çalışma masası olarak kullanılabilmektedir. Bu da dar alanlara mükemmel bir çözüm olmaktadır. İhtiyaçlarınıza uygun ranza çözümleri için Plato.
 • Ev Şeklinde Ranza Modeli RM-082

  Ev Şeklinde Ranza Modeli RM-082

  Ağaç evi hayali olan çocuklarınız için son derece şirin bir model olan ranzamız aynı zamanda oyun alanı olarak da kullanılabilmektedir. Farklı renk ve ebat seçenekleri bulunmaktadır.

 • Gemi Şeklinde Ranza Modeli RM-082Gemi Şeklinde Ranza Modeli RM-082

  Gemi Şeklinde Ranza Modeli RM-082

  Gemi güvertesinden esinlenerek tasarlanan ranzamız rafları ile de oldukça kullanışlı bir modeldir. Bu ranza ile çocuklarınızın denize olan ilgisini artırabilirken odalarını şık bir şekilde dekore etmiş olursunuz. Ürünümüz isteğe bağlı olarak mdf veya ahşap olarak üretilebilmektedir. Farklı renk seçenekleri mevcuttur.

 • Denizci Temalı Ranza Modeli RM-081Denizci Temalı Ranza Modeli RM-081

  Denizci Temalı Ranza Modeli RM-081

  Çocuğunuz gemileri ve denizi seviyorsa ona bu ranzayı alarak güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Alt kat dilerseniz çift dilerseniz tek kişilik olarak imal edilebilmektedir. Size özel eşsiz ranzalar Plato’da.

 • Ev Şeklinde Ranza RM-080

  Ev Şeklinde Ranza RM-080

  Ev şeklinde sağlam ve farklı bir ranza arıyorsanız bu ranza tam size göre. Pencere ve perdeleri zevkinize göre tasarlayabilirsiniz. Ranzamız istediğiniz ölçüde imal edilebilmektedir.

 • Genç Odası Ranza Modeli RM-080Genç Odası Ranza Modeli RM-080

  Genç Odası Ranza Modeli RM-080

  215x205x190 cm ölçülerindeki ahşap ranza modelimiz altta seyyar çift kişilik yatağı ve üst kısımdaki ranzası ile oldukça kullanışlıdır. Alt yatağı dilerseniz ebeveyn yatağı dilerseniz büyük çocuklarınız için düşünebilirsiniz. Farklı renk ve ölçülerde imal edilebilmektedir. Zevkinize uygun ranzalar Plato’da!

 • Mdf Lake Çocuk Ranzası RM-079Mdf Lake Çocuk Ranzası RM-079

  Mdf Lake Çocuk Ranzası RM-079

  Çekmeceleri ve şık tasarımıyla dikkat çeken ranza modelimiz çocuğunuzun lise dönemine kadar rahatça kullanabileceği bir modeldir.

 • Yavru Yataklı Ranza RM-078Yavru Yataklı Ranza RM-078

  Yavru Yataklı Ranza RM-078

  Üç çocuklu aileler için oldukça ideal olan ahşap ranza modelimiz, iki çocuğu olup misafirlerin çocukları için de yatacak yer sunabilmesi adına oldukça kullanışlıdır. Yavru yatağı ile isterseniz yerden tasarruf sağlayabilir, isterseniz bu bölümü depolama alanı olarak kullanabilirsiniz.

 • Modern Genç Odası Ranza RM-077

  Bu ranzamızı ön plana çıkaran özelliklerin başında sağladığı ekstra depolama alanları gelmektedir. Bu modeli seçerek çocuğunuza hem bir çalışma alanı, hem tüm eşyaları için bir gardrop hem de keyifli bir dinlenme alanı satın almış olursunuz. İhtiyaçlarınıza önem veren size özel ranzalar için Plato Mobilya.

 • Çalışma Masalı Ahşap Ranza RM-076

  Çalışma Masalı Ahşap Ranza RM-076

  Hem çalışma masası hem raflı dolabı ile oldukça şık ve fonksiyonel bir ranza modelidir. Doğal ağaç ve füme renklerinin eşsiz uyumunu sunmakta olan ahşap ranzamızı uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz.

 • İkili Ahşap Ranza RM-075

  İkili Ahşap Ranza RM-075

  Hem sade hem de kaliteli bir ranza arıyorsanız bu ranza modelimiz ihtiyacınızı karşılayacak. İki çocuğunuz için hem sağlıklı hem de güvenli bir uyku ortamı sunan ranzamızın standart ölçüleri 90 x 190 cm olup odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

Toplam 6 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345...Son »