Ranza Modelleri

Kaliteli Ranza Modelleri

Odanıza özel ölçülerde, renk ve tasarıma sahip ranza modellerini uygun fiyatlarla üretiyoruz. Modellerimizi incelemeden karar vermeyin. Ranzalar kimi zaman dar odalar için adeta bir kurtarıcı vazifesi görürken kimi zaman ise sadece kişisel tercih sebebi olabilmekte. Buna bağlı olarak tasarım konusunda neredeyse sınırsız seçenekten bahsedebilmek mümkün. Plato Mobilya olarak duvara monte, ev şeklinde, kaydıraklı, dolaplı, çekmeceli ve hatta çalışma masalı ranzalar üretebiliyoruz. Bizim üretim sınırımız sizin ihtiyaçlarınızın karşılanması ile orantılıdır.

Ranza imalatımızda kalitemizi yansıtabilmek ve siz müşterilerimize uzun ömürlü bir ürün sunabilmek adına asgari mdf malzemeler kullanıyoruz. Ancak en kaliteli ve dayanıklı ranzalar elbette ahşap ranzalardır. Ahşap ranza modelleri, doğal ağaçtan imal edilen, uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, sağlam ranzalardır. Masif olarak da anılan bu ranzalarda kullanılan ağaç cinslerine örnek olarak tik, ceviz, meşe, ladin, gül, kestane, çam gibi ağaçları imalatlarımızda ustaca kullanıyor, şekillendiriyoruz.

Ranzanız Ahşap Değilse İse Neler Olur?

Ranzanız ahşap yani doğal ağaçtan üretilmemişse büyük ihtimal sunta malzemeden üretilmiş olacaktır. Zamanla ağırlık merkezlerine binen yükten ötürü vidaların zorlanması ve deliklerinin büyümesi sonucu gıcırdamalar ve bir süre sonra ayrılmalar baş gösterecektir. Hatta sunta ranzalarda sadece vida yerlerinden değil herhangi bir yerinden kırılma dahi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca evinizi taşıdığınızda sunta (piyasadaki pazarlama tabiri olan yonga levha) ranzaların iskeleti sökülüp tekrar kurulmayı kaldırmayacaktır.

Ranza Fiyatları

Öncelikle ranzalarımızın piyasadaki sıradan sunta/suntalam ürünlerden olmadığını belirtmek isteriz. Ranza fiyatları konusunda belirleyici özelliklerin başında kullanılan malzeme gelir. Fiyat mdf olacaksa farklı, masif yani doğal ağaç olacaksa farklı olmaktadır. Ahşap ürünlerde de fiyatlar kullanılacak ağaç cinsine göre değişmektedir. Siz istediğiniz ranza modelini seçin en uygun malzeme ve fiyat ile üretelim.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234