Ranza Modelleri

Kaliteli Ranza Modelleri

Odanıza özel ölçülerde, renk ve tasarıma sahip ranza modellerini uygun fiyatlarla üretiyoruz. Modellerimizi incelemeden karar vermeyin. Eğer iki veya daha çok çocuğunuz varsa ranzalı çocuk odası sizin için çok avantajlı olacak. Ranza çeşitleri kimi zaman dar odalar için adeta bir kurtarıcı vazifesi görürken kimi zaman ise sadece kişisel tercih sebebi olabilmekte. İki katlı ranza veya dilerseniz üçlü ranza olarak dilediğiniz modelde birçok ranza bulabilmeniz mümkün. Buna bağlı olarak tasarım konusunda neredeyse sınırsız seçenekten bahsedebilmek mümkün. Plato Mobilya olarak duvara monte, ev şeklinde, kaydıraklı, dolaplı, çekmeceli ve hatta çalışma masalı ranzalar üretebiliyoruz. Bizim üretim sınırımız sizin ihtiyaçlarınızın karşılanması ile orantılıdır.

Ranza yatak imalatımızda kalitemizi yansıtabilmek ve siz müşterilerimize uzun ömürlü bir ürün sunabilmek adına asgari mdf malzemeler kullanıyoruz. Ancak en kaliteli ve dayanıklı ranzalar elbette ahşap ranzalardır. Ahşap ranza modelleri, doğal ağaçtan imal edilen, uzun yıllar sorunsuzca kullanabileceğiniz, sağlam ranzalardır. Masif olarak da anılan bu ranzalarda kullanılan ağaç cinslerine örnek olarak tik, ceviz, meşe, ladin, gül, kestane, çam gibi ağaçları imalatlarımızda ustaca kullanıyor, şekillendiriyoruz. Farklı ranza tasarımları arıyorsanız nasıl bir model aradığınızı bize çizim veya fotoğraf ile ulaştırmanız yeterlidir. Bizim için özelsiniz, mobilyalarınız da size özel.

Ranzanız Ahşap Değilse İse Neler Olur?

Ranzanız ahşap yani doğal ağaçtan üretilmemişse büyük ihtimal sunta malzemeden üretilmiş olacaktır. Zamanla ağırlık merkezlerine binen yükten ötürü vidaların zorlanması ve deliklerinin büyümesi sonucu gıcırdamalar ve bir süre sonra ayrılmalar baş gösterecektir. Hatta sunta ranzalarda sadece vida yerlerinden değil herhangi bir yerinden kırılma dahi söz konusu olabilmektedir. Ayrıca evinizi taşıdığınızda sunta (piyasadaki pazarlama tabiri olan yonga levha) ranzaların iskeleti sökülüp tekrar kurulmayı kaldırmayacaktır. Ranza bir kez alınır. Her çocuğunuz için ayrı ayrı ranza almanıza gerek yok. Doğal ağaç ranzalarımız ile ne kadar çocuğunuz olursa olsun hepsi aynı ranza büyüyecek yine de ranzamızı eskitemeyecektir. Çocuk ranzaları modelleri konusunda çok çeşit ve uygun fiyatları Plato Mobilya’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Ranza Fiyatları

Öncelikle ranzalarımızın piyasadaki sıradan sunta/suntalam ürünlerden olmadığını belirtmek isteriz. Ranza fiyatları konusunda belirleyici özelliklerin başında kullanılan malzeme gelir. Fiyat mdf olacaksa farklı, masif yani doğal ağaç olacaksa farklı olmaktadır. Ahşap ürünlerde de fiyatlar kullanılacak ağaç cinsine göre değişmektedir. Siz istediğiniz ranza modelini seçin en uygun malzeme ve fiyat ile üretelim.

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345
 • Country İkili Ranza RM-074Country İkili Ranza RM-074

  Country İkili Ranza RM-074

  İki çocuğunuz var ve ilerde ranzada değil de kendi yataklarında yatmalarını istiyorsanız bu ranzamız size harika bir çözüm sunuyor.

  Üst üste monte edilen iki yatak ayrılarak çocuklarınızın ayrı yataklarda uyumalarına imkan sağlamaktadır.
 • İkili Mdf Ranza Modeli RM-073

  İkili Mdf Ranza Modeli RM-073

  Mdf’den imal edilen ikili ranza modelimizin alt yatağının altında bir de yavru yatak bulunmaktadır. Dilerseniz bu kısmı ekstra depo alanı olarak da kullanabilirsiniz. Merdivenlerindeki çekmeceler de birer saklama alanı olarak kullanılabilmektedir.

 • Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  Çekmeceli Doğal Ağaç Ranza RM-072

  Hem doğal, hem sağlıklı hem de çekmeceleri ile oldukça kullanışlı bir ranza modelidir. Ağacın sağlamlığını sunan ömürlük kullanabileceğiniz ranzalar için: Plato Mobilya.

 • Çalışma Masalı Raflı Ranza RM-053

  Çalışma Masalı Raflı Ranza RM-053

  Çocuğunuzun hem yaşam hem dinlenme alanı olarak kullanabileceği, eşyalarını düzenli olarak muhafaza edebileceği bir ranza modelidir. Rafları ve çekmeceleri ile oldukça kullanışlı ve uzun ömürlü olan ranzamız size özel renk ve ebatlarda üretilebilmektedir.

 • Ahşap Ranza Modeli RM-060Ahşap Ranza Modeli RM-060

  Ahşap Ranza Modeli RM-060

  Ahşabın sağlığı ve dayanıklılığını sunan ranza modelimiz çocuklarınız için oyun alanı da sunuyor. Alt bölümdeki masa ile çocuklarınız keyifli zaman geçirirken ekstra depolama alanları ile fazla eşyaları düzenli şekilde saklayabilirsiniz.

 • Doğal Ağaç Ranza RM_071

  Doğal Ağaç Ranza RM-071

  Ahşap ranzada tercihiniz sadelikten yana ise bu modelimiz tam size göre. Sağlıklı ve sağlam ranzalar için doğru adres: Plato.

 • Doğal Ahşap Ranza RM-070

  Doğal Ahşap Ranza RM-070

  Çocuklarınız için en iyisini istiyorsanız ahşap ranzanın sağlamlığı ve sağlığını tercih edin.

   

 • Ahşap Çekmeceli İkili Ranza RM-069

  Ahşap Çekmeceli İkili Ranza RM-069

  Çocuklarınızın eşyalarını düzenli tutarken ayrıca sağlam bir ranzada uyumalarını ister misiniz? Modelimiz merdivenlerindeki ve arka bölümdeki depolama alanları ile son derece kullanışlı bir ranzadır. Ahşabın sağlamlığı ve sağlığını sunan doğal ağaç ranzalar Plato’da.

 • Çalışma Masalı Ranza RM-068

  Çalışma Masalı Ranza RM-068

  Çalışma masalı ve elbise dolaplı ranza modelimiz ile çocuğunuzun odası için tüm ihtiyaçları birarada. Lakenin pürüzsüzlüğü ve beyazın sadeliği ile eşsiz bir ranza modelidir. Uzun ömürlü ve seçkin ranza modelleri Plato’da.

 • Orman Evi Şeklinde Ahşap Ranza RM-067

  Orman evi şeklindeki ahşap ranza modelimiz ile çocuklarınız hem orman sevgisi kazanacak hem de doğal bir ortamda sağlıklı şekilde uyuyacaklar. Size özel ölçülerde farklı ranza modelleri için: Plato Mobilya.

 • Kaydıraklı Masif Ranza Modeli RM-066

  Kaydıraklı Masif Ranza Modeli RM-066

  Üst katta yatan çocuğunuz için uyanmak bir keyif ve eğlence olacak. Kaydıraklı ahşap ranzamız çocuklarınıza eğlence ve konfor sunarken çekmeceleri ile çocuklarınızın eşyaları için ekstra depolama alanı sunuyor.

 • Masif Ranza Modeli RM-065

  Masif Ranza Modeli RM-065

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen masif ranza modelimiz ile çocuklarınızın uykuları çok keyifli olacak. Sağlığa zararlı hiçbir malzeme kullanılmadan üretilen ahşap ranza modelleri Plato’da.

 • Ev Şeklinde Ranza Modeli RM-064Ev Şeklinde Ranza Modeli RM-064

  Ev Şeklinde Ranza Modeli RM-064

  Çocuklarınızın da bir evi olsun ister misiniz? Ev şeklinde ranza ile eğlenceli saatler geçirirken aynı anda keyifle uyuyacakları bir ranzaları olacak.

 • Doğal Ağaç Ranza Model RM-063

  Doğal Ağaç Ranza Model RM-063

  Tamamen doğal ağaçtan imal edilen ranza modelimiz çekmeceleri ile çocuklarınızın eşyalarını düzenli bir şekilde muhafaza ederken tasarımı ile de odanın dekorunu zenginleştiren bir modeldir. Alt kısımdaki yatağı dilerseniz ebeveyn, dilerseniz diğer çocuklarınız veya misafirleriniz için kullanabilirsiniz.

 • Ahşap Ranza Modeli ve Fiyatı RM-062

  Masif Ranza RM-062

  Masif (doğal ağaç) ranzalar her zaman sağlık ve doğallık sunar. Tamamen naturel ahşaptan üretilen modelimiz odanıza özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Dörtlü Ranza Modelleri RM-061

  Ahşap Dörtlü Ranza RM-061

  Dörtlü ranza modellerimiz dört çocuklu ailelere özel projelendirilerek imal edilmektedir. Oda ölçüsü, malzeme seçimi belirlendikten sonra fiyatlandırma yapılmaktadır.

 • raflı ahşap ranza RM-059

  Raflı Ahşap Ranza RM-059

  Bu modelimiz modern dekora sahip evler için son derece uygun bir ranzadır. Arka kısımdaki raf ve kapaklı dolabı ile de oldukça kullanışlıdır.

 • dolaplı çekmeceli ranza modelleri RM-058

  Dolaplı Çekmeceli Ranza Modeli RM-058

Toplam 5 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12345