Gardrop Modelleri

Belki farkındayız belki de değiliz ancak vaktimizin en çoğunu geçirdiğimiz oda elbette yatak odası. Dolayısıyla yatak odanızda geçireceğiniz vakit size keyif vermeli, mobilyalarınız kaliteli ve konforlu olmalı. Bunların yanında ergonomi ve kullanım kolaylığı da sunmalıdır. Elbette gardroplarınızın da bu noktalar göz önüne alınarak üretilmiş olması gerekir. Gardolap olarak da anılan bu ürün yatak odanız için çok kapılı, raflı, çekmeceli ve hatta gizli bölmeli olabilirken, misafir odası ve çocuk odaları için sadece elbise asma ve depolama sağlayacak bir dolap olması yeterli olacaktır.

Gardrop tasarımları konusunda sayısız alternatiften söz etmek mümkün. Plato Mobilya gardrop modelleri konusunda öncelikli olarak ahşap (masif) gardrop imalatı üzerinde yoğunlaşmıştır. Çünkü biz her zaman kaliteli gardroplar üreterek uzun yıllar zevkle kullanacağınız dayanıklı bir ürüne sahip olmanızı hedefliyoruz.
Ölçüsü, rengi ve malzemesi ile tamamen size özel gardrobu en iyi fiyatlarla Plato’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.  Sitemizdeki gardrop modellerinden birini beğenmeseniz dahi aradığınız gardrobun resmini bize yollayın onu sizin için üretelim.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12