Gardrop Modelleri

Belki farkındayız belki de değiliz ancak vaktimizin en çoğunu geçirdiğimiz oda elbette yatak odası. Dolayısıyla yatak odanızda geçireceğiniz vakit size keyif vermeli, mobilyalarınız kaliteli ve konforlu olmalı. Bunların yanında ergonomi ve kullanım kolaylığı da sunmalıdır. Elbette gardroplarınızın da bu noktalar göz önüne alınarak üretilmiş olması gerekir. Gardolap olarak da anılan bu ürün yatak odanız için çok kapılı, raflı, çekmeceli ve hatta gizli bölmeli olabilirken, misafir odası ve çocuk odaları için sadece elbise asma ve depolama sağlayacak bir dolap olması yeterli olacaktır.

Gardrop tasarımları konusunda sayısız alternatiften söz etmek mümkün. Plato Mobilya gardrop modelleri konusunda öncelikli olarak ahşap (masif) gardrop imalatı üzerinde yoğunlaşmıştır. Çünkü biz her zaman kaliteli gardroplar üreterek uzun yıllar zevkle kullanacağınız dayanıklı bir ürüne sahip olmanızı hedefliyoruz. Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü bir gardrop sahibi olmak istiyorsanız piyasada yonga levha olarak anılan sunta ürünlerden uzak durmanızı öneririz
Ölçüsü, rengi ve malzemesi ile tamamen size özel gardrobu en iyi fiyatlarla Plato’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.  Sitemizdeki gardrop modellerinden birini beğenmeseniz dahi aradığınız gardrobun resmini bize yollayın onu sizin için üretelim.

Size Özel Gardrop Fiyatları

Gardrop fiyatlarımız müşterilerimizin ölçü ve malzeme isteklerine özel olarak belirlenmektedir. Modern bir tasarıma sahip mdflam veya mdf lake ile üretilen sürgü kapaklı gardrop ile doğal ağaç bir gardrop fiyatı elbette farklılık gösterecektir. Doğal ağaçtan imal edilen gardroplar her zaman daha kaliteli, uzun ömürlü ve fiyat olarak mdf modellere göre daha yukarıda kalacaktır. Ancak doğal ağaç gardropların yerini başka hiçbir ürün tutamaz. Plato Mobilya olarak kişiye özel butik imalat yaptığımızdan ötürü ilgilendiğiniz model için bize telefon veya mail ile ulaşabilir size özel fiyat alabilirsiniz.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 • 4 Kapaklı Modern Gardrop GM-0364 Kapaklı Modern Gardrop GM-036

  4 Kapaklı Modern Gardrop GM-036

  Rustik ve modern çizgilerin birlikteliğini sunan ahşap 4 kapaklı gardrop modelimiz 204x61x215 cm ölçülerindedir. Kapağındaki aynalar sayesinde ekstra bir boy aynasına ihtiyaç duymazsınız. İç tasarım ve düzeni ihtiyaçlarınıza özel olarak şekillendirilebilmektedir. Size özel gardroplar Plato’da.
 • Sürgülü Aynalı Gardrop GM-035Sürgülü Aynalı Gardrop GM-035

  Sürgülü Aynalı Gardrop GM-035

  Sürgülü kapıları ve minimal tasarımıyla modern bir gardrop modelidir. Hem erkek hem hanım için ayrı elbise bölmesi karışıklığı önler. Çekmeceleri stoplu olup yumuşak kapanma sağlar. Kapakları tamamen ayna kaplı olduğundan oda dekoruna zenginlik katar. Ölçüleri ise 200x60x230 cm’dir.

 • Perdeli Küçük Gardrop GM-034Perdeli Küçük Gardrop GM-034

  Perdeli Küçük Gardrop GM-034

  Pratik ve küçük bir gardroba sahip olmak isteyenler için tasarlanan modelde kapı yerine kumaş perde kullanılmıştır. Ahşap kaplama mdf den imal edilen gardrobun ölçüleri 105x48x180 cm’dir.

 • Dört Kapılı Modern Gardrop GM-033Dört Kapılı Modern Gardrop GM-033

  Dört Kapılı Modern Gardrop GM-033

  Modern tasarımı dört adet kapısı ve aynası ile bir gardropdan beklediğiniz herşeyi sunan bir modeldir. Odanıza özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Sürgü Kapaklı Modern Gardrop GM-032Sürgü Kapaklı Modern Gardrop GM-032

  Sürgü Kapaklı Modern Gardrop GM-032

  Bir gardroptan beklentileriniz az yer kaplaması ve düzenli bir iç dizaynı olması ise bu modelimizi inceleyin. 182x60x218 cm ölçülerindeki gardrobumuzun dışı ahşap kaplama olup kapakları raylı sistemdir.

 • Meşe Gardrop Modeli GM-031Meşe Gardrop Modeli GM-031

  Meşe Gardrop Modeli GM-031

  Şıklığını ve rengini meşenin eşsiz dokusundan alan modern gardrop modelimiz 143x57x190x cm ölçülerinde olup iç kısmı ihtiyaçlarınıza özel tasarlanabilmektedir. Farklı renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Beyaz Sürgü Kapılı Gardrop GM-030Beyaz Sürgü Kapılı Gardrop GM-030

  Beyaz Sürgü Kapılı Gardrop GM-030

  Mdf lake veya high gloss gibi malzemelerle üretilebilen 180x58x200 cm ölçülerindeki modern gardrop modelimiz sürgülü kapısı ile yerden tasarruf edebilme imkanı sunmaktadır.Orta kısımdaki ahşap bordür ise gardrobun minimal tasarımına hareket katmaktadır. Hayalinizdeki size özel gardrop modelleri Plato’da.

 • Krem Country Gardrop Modeli GM-029Krem Country Gardrop Modeli GM-029

  Krem Country Gardrop Modeli GM-029

  Doğal ahşap veya mdf olarak üretilebilen country tarzındaki gardrop modelimiz oldukça zarif ve dayanıklı bir modeldir.Kapaklardaki boy aynası ile kolayca hazırlanmanıza yardımcı olur. Yıllarca boyasında bozulma solma olmaz. Ölçüleri ise: 190 x 66 x 200 cm dir. Size özel ölçülerde de imal edilebilmektedir. Zevkinize özel eşsiz gardroplar Plato’da!
 • Beyaz Lake Gardrop GM-028Beyaz Lake Gardrop GM-028

  Beyaz Lake Gardrop GM-028

  Ahşabın sağlığı ve lakenin kusursuzluğundan vazgeçemeyenler için ideal bir modeldir. Tek kişinin kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır. Ölçüleri ise:110x55x190 cm olup evinize özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop GM-027Modern Ahşap Gardrop GM-027

  Modern Ahşap Gardrop GM-027

  Modern ve ahşap bir gardrop arıyorsanız bu modelimiz minimal ve şık tasarımıyla iyi bir tercih olacaktır. 180x110x55 cm ölçülerindeki gardrobumuz farklı ağaç cinsleri ile açık veya koyu görünümlü şekilde imal edilebilmektedir.

 • Modern Sürgülü Gardrop GM-026Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Modern Sürgülü Gardrop GM-026

  Çarpıcı ve minimalist bir tasarıma sahip 2 sürgülü kapılı gardrop modelimizin kapılarındaki aynalar ayrı bir zarafet katıyor. 221x67x310 cm ölçülerinde üretilen modelimiz odanıza özel renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.Üst saçaklara eklenen spot lambalar ile oldukça şık ve kullanışlı bir modeldir.

 • Doğal Ağaç Gardrop GM-025Doğal Ağaç Gardrop GM-025

  Doğal Ağaç Gardrop GM-025

  Meşe ağacından üretilen gardop modelimiz 190x119x64 cm ölçülerinde olup iç çamaşırı ve çoraplar için çekmeceleri bulunmaktadır. Hem zarif hem de son derece dayanıklıdır. Farklı ağaç, ebat ve renk seçenekleri ile üretilebilmektedir.

 • L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  Giyindiğiniz odayı daha efektif kullanabilmek adına L tipi köşe gardroplar hayat kurtarıcıdır. İsterseniz sürgülü kapaklı olarak da imal edilebilmektedir.

 • Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Gardrobunuz hem sağlıklı, hem doğal, hem de kötü koku tutmasın isterseniz ağaç gardrop modelimizi inceleyin. Gardrop modelimiz yatak odanıza eşsiz bir hava katacak. Sizinle yaşayan, kullanışlı ve sağlam gardrop modelleri için: Plato Mobilya.

 • Ahşap Eskitme Gardrop GM-022Ahşap Eskitme Gardrop GM-022

  Ahşap Eskitme Gardrop GM-022

  Yatak odanızda klasik bir hava hakimse eskitme ahşap gardrop modelimiz odanızın dekorunu son derece şık bir şekilde tamamlayacaktır. Standart krem renk gövdesi ve ağaç rengi tacı ile Osmanlı zamanlarından kopup gelmiş gibi bir havaya sahiptir. Evinize değer katacak şık ve farklı gardrop modelleri Plato’da.

 • Modern Raylı Gardrop Modeli GM-021

  Raylı gardroplar alan darlığı çekenler için oldukça ideal. Eğer modern tasarıma sahip bir gardrop arıyorsanız bu modelimizi incelemenizi öneririz. Gardroplarımızın iç tasarım ve düzenleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern ve şık bir tasarıma sahip ahşap gardrop modelimiz ile yatak odanızda sadeliğin estetiğini yaşayın. Dilediğiniz ölçülerde size özel gardroplar Plato’da.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern ve ahşap bir gardrop arıyorsanız bu modelimize göz atın. Gardrobumuz minimal tasarımı ile yatak odanızın dekoruna zenginlik katacak. İç kısmı ihtiyacınıza uygun bölümlenebilmektedir.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12