Gardrop Modelleri

Belki farkındayız belki de değiliz ancak vaktimizin en çoğunu geçirdiğimiz oda elbette yatak odası. Dolayısıyla yatak odanızda geçireceğiniz vakit size keyif vermeli, mobilyalarınız kaliteli ve konforlu olmalı. Bunların yanında ergonomi ve kullanım kolaylığı da sunmalıdır. Elbette gardroplarınızın da bu noktalar göz önüne alınarak üretilmiş olması gerekir. Gardolap olarak da anılan bu ürün yatak odanız için çok kapılı, raflı, çekmeceli ve hatta gizli bölmeli olabilirken, misafir odası ve çocuk odaları için sadece elbise asma ve depolama sağlayacak bir dolap olması yeterli olacaktır.

Gardrop tasarımları konusunda sayısız alternatiften söz etmek mümkün. Plato Mobilya gardrop modelleri konusunda öncelikli olarak ahşap (masif) gardrop imalatı üzerinde yoğunlaşmıştır. Çünkü biz her zaman kaliteli gardroplar üreterek uzun yıllar zevkle kullanacağınız dayanıklı bir ürüne sahip olmanızı hedefliyoruz. Gerçekten kaliteli ve uzun ömürlü bir gardrop sahibi olmak istiyorsanız piyasada yonga levha olarak anılan sunta ürünlerden uzak durmanızı öneririz
Ölçüsü, rengi ve malzemesi ile tamamen size özel gardrobu en iyi fiyatlarla Plato’da bulacağınızdan emin olabilirsiniz.  Sitemizdeki gardrop modellerinden birini beğenmeseniz dahi aradığınız gardrobun resmini bize yollayın onu sizin için üretelim.

Size Özel Gardrop Fiyatları

Gardrop fiyatlarımız müşterilerimizin ölçü ve malzeme isteklerine özel olarak belirlenmektedir. Modern bir tasarıma sahip mdflam veya mdf lake ile üretilen sürgü kapaklı gardrop ile doğal ağaç bir gardrop fiyatı elbette farklılık gösterecektir. Doğal ağaçtan imal edilen gardroplar her zaman daha kaliteli, uzun ömürlü ve fiyat olarak mdf modellere göre daha yukarıda kalacaktır. Ancak doğal ağaç gardropların yerini başka hiçbir ürün tutamaz. Plato Mobilya olarak kişiye özel butik imalat yaptığımızdan ötürü ilgilendiğiniz model için bize telefon veya mail ile ulaşabilir size özel fiyat alabilirsiniz.

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12
 • L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  L Tipi Köşe Gardrop GM-024

  Giyindiğiniz odayı daha efektif kullanabilmek adına L tipi köşe gardroplar hayat kurtarıcıdır. İsterseniz sürgülü kapaklı olarak da imal edilebilmektedir.

 • Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Doğal Ağaç Gardrop GM-023

  Gardrobunuz hem sağlıklı, hem doğal, hem de kötü koku tutmasın isterseniz ağaç gardrop modelimizi inceleyin. Gardrop modelimiz yatak odanıza eşsiz bir hava katacak. Sizinle yaşayan, kullanışlı ve sağlam gardrop modelleri için: Plato Mobilya.

 • Ahşap Eskitme Gardrop GM-022Ahşap Eskitme Gardrop GM-022

  Ahşap Eskitme Gardrop GM-022

  Yatak odanızda klasik bir hava hakimse eskitme ahşap gardrop modelimiz odanızın dekorunu son derece şık bir şekilde tamamlayacaktır. Standart krem renk gövdesi ve ağaç rengi tacı ile Osmanlı zamanlarından kopup gelmiş gibi bir havaya sahiptir. Evinize değer katacak şık ve farklı gardrop modelleri Plato’da.

 • Modern Raylı Gardrop Modeli GM-021

  Raylı gardroplar alan darlığı çekenler için oldukça ideal. Eğer modern tasarıma sahip bir gardrop arıyorsanız bu modelimizi incelemenizi öneririz. Gardroplarımızın iç tasarım ve düzenleri sizin ihtiyaçlarınıza göre tasarlanabilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-020

  Modern ve şık bir tasarıma sahip ahşap gardrop modelimiz ile yatak odanızda sadeliğin estetiğini yaşayın. Dilediğiniz ölçülerde size özel gardroplar Plato’da.

 • Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern Ahşap Gardrop Modeli GM-019

  Modern ve ahşap bir gardrop arıyorsanız bu modelimize göz atın. Gardrobumuz minimal tasarımı ile yatak odanızın dekoruna zenginlik katacak. İç kısmı ihtiyacınıza uygun bölümlenebilmektedir.

 • Modern Sürgü Kapaklı Gardrop GM-018

  Modern Sürgü Kapaklı Gardrop GM-018

  Yatak odanızda modern bir dekor hakimse size sürgü kapaklı şık bir gardrop öneriyoruz. Odanızda kapak açma kapama ile uğraşmayın. Gardrobumuzun kapakları kaliteli rayları ile serçe parmağınızla bile kolaylıkla açılabilir. Yıllarca yeni kalacak  kaliteli ve farklı gardroplar Plato’da.

 • Modern Beyaz Lake Gardrop Modeli GM-017

  Modern Beyaz Lake Gardrop GM-017

  Modern ve beyaz bir gardrop düşünüyorsanız bu modelimiz size ilham verebilir. Sağ ve sol baştaki kapaklar ahşap detaylarla hareketlendirilirken orta kısımdaki küçük kapak ve çekmeceler kullanışlılık sunmakadır. Size özel ölçülerde ve renklerde üretim yapılabilmektedir.

 • Modern Sürgülü Kapaklı Ahşap Gardrop GM-016

  Modern Sürgülü Kapaklı Gardrop GM-016

  Sade tasarımıyla son derece modern ve şık, sürgülü kapaklarıyla oldukça kullanışlı olan gardrop modelimiz isterseniz tamamen masif (doğal ağaç) isterseniz mdf ağaç kaplama şeklinde size özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Modern Lcd Ekranlı Gardrop Modeli GM-015

  Modern Lcd Ekranlı Gardrop GM-015

  Modern ve minimal bir tasarıma sahip olan lake veya high gloss malzemeden üretilebilen gardrobumuz orta bölümündeki lcd ekran ile yatak odanızda tv keyfi sunuyor. Üstelik dilediğiniz ölçü ve renklerde.

 • Modern Siyah Lake Gardrop GM-014

  Modern Siyah Lake Gardrop GM-014

  Modern, siyah lake bir gardrop modelimiz sizce de asil değil mi? Dilerseniz parlak lake, dilerseniz high gloss malzeme ile size özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Modern Ahşap Gardrop GM-013

  Gardrobunuzda ahşabın sıcaklığını modern bir tarzda yaşamak ister misiniz? Cevabınız evet ise bu modern gardrop modelimiz sizin iyi bir seçim olabilir. Sıradan kapı kulpları yerine farklı bir kapak açma kapama tasarımı, bu modeli farklı kılan yönlerinden biri. Orta kısım krem renginde high gloss malzeme ile hareketlendirilmiştir. Gardrop modellerinde çok çeşit ve kalite: Plato Mobilya.

 • Ahşap Gardrop Modeli GM-012

  Ahşap Gardrop Modeli GM-012

  Gardrop modelimiz tamamen doğal ağaçtan (masif) imal edilen şık tasarıma sahip bir modeldir. Panjur şeklindeki kapakları ile sıradan gardroplardan sıkılanlar için oldukça idealdir.  Yatak odanızda ahşap bir dekor hakimse bu ağaç gardrobumuzla odanızın dekorunu tamamlayabilirsiniz. Yıllarca yepyeni kalacak kaliteli gardroplar için: Plato Mobilya.

 • Masif Gardrop GM-011

  Masif Gardrop GM-010

  Mobilyada doğallıktan yana iseniz tamamen doğal ağaçtan imal edilen bu gardrop modelimiz size göre. Ağacın sağlığını ve estetiğini yaşamak isteyenlere özel bu ürün odanıza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • masif gardrop gm 011

  Masif Gardrop GM-011

 • ahşap gardrop gm 009

  Ahşap Gardrop GM-009

 • masif gardrop gm 008

  Masif Gardrop GM-008

 • klasik ahşap gardrop gm 007

  Klasik Ahşap Gardrop GM-007

Toplam 2 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.12