Bebek Odası Takımları

Bebeğininizin sağlığını düşünen, kaliteli ve farklı modellerde bebek odası takımları modelleri Plato Mobilya’da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Yuvanızın en değerli ve yeni misafiri olan bebeğiniz için mobilya mı arıyorsunuz? Onun sağlığı ve mutluluğu için Plato Mobilya tüm detayları düşündü. Su bazlı antibakteriyel boyaları, antialerjik ve antikanserojen tamamen doğal ve sağlıklı malzemeler kullanıyor bebeğinizin güvenle büyümesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bebek odalarında sunta ve suntalam türevi sağlıksız ve ucuz malzemeler kullanmıyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bebe asgari olarak mdf ve genel olarak masif yani doğal ağaç malzemeler tercih ediyoruz. Bebek odası modelleri için kullandığımız ağaçların başında ladin ağacı gelmektedir. Ladin ağacını tercih etme sebebimiz ise nefes alan ve bulunduğu ortamın nem dengesin ayarlaması gibi üstün özelliklerinden dolayıdır. Ayrıca ladin fazla çalışmayan, yani zamanla deforme olmayan toleranslı bir ağaçtır. Ladin dışında ceviz, tik, meşe, kayın, kestane, gül gibi ağaçlar da kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin özel tercih ve beklentilerine de esnek şekilde cevap verebiliyoruz.

Bebek Odası Fiyatları

Bebek odası fiyatları  konusunda skala müşterilerimizin özel tasarım, malzeme ve ölçü beklentilerine göre değişkenlik gösterdiğinden gelin size en uygun malzeme ve modeli gelin birlikte seçelim.

Bebek odası nasıl olmalıdır?

Sağlıklı mobilyaların nasıl olması gerektiğine yukarıda değindik. Mobilyalardan sonra en önemli noktalardan biri de halıdır diyebiliriz. Halının toz tutmayan antibakteriyel bir tipte olması avantajınıza olacaktır. Odanın ısısı ne soğuk ne sıcak olmalı. Ortalama sıcaklık 20 derece civarı olmalı ve oda mutlaka güneş almalı. Prematüre bebekler için 22-23 derece daha iyi olacaktır. Odanın rahat havalandırılabilir olması da gereklidir. Bebeğinizin sağlığı adına ilk etapta bunlar dikkat etmeniz  yararınıza olacaktır. Dilerseniz youtube üzerinden yayınladığımız bebek odası görselleri slaytımıza da göz atabilirsiniz.

Bebek odası takımlarını oluşturan parçalardan bahsetmek gerekirse bir adet sabit ebatlı veya büyüyebilen beşik, bir adet çekmeceli konsol bir adet elbise dolabı ve isteğe bağlı olarak bir de alt değiştirme ünitesi sayabiliriz.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
 • Beyaz Modern Bebek Odası BOT-042Beyaz Modern Bebek Odası BOT-042

  Beyaz Modern Bebek Odası BOT-042

  Bir adet gardrop bir adet alt değiştirme üniteli şifonyer ve bir adet de beşikten oluşan beyaz rengin hakim olduğu modern bebek odamız son dönemlerin ilgi çekici modellerindendir. Bebeğinizin odasında sade bir şık hakim olmasını istiyorsanız bu modelimizi tercih edebilirsiniz. Yatak:88 x75x145 cm, alt değiştirme ünitesi:91x50x90 cm ,  gardrop: 170x90x50 cm ölçülerindedir.

 • Beyaz Bebek Odası Takımı BOT-041

  Beyaz Bebek Odası Takımı BOT-041

  Bir adet alt değiştirmeli ve çekmeceli beşik, bir adet şifonyer ve bir adet de gardroptan oluşan beyaz bebek odası takımımız son dönemlerin oldukça popüler modellerindendir. Bebek beşiğinin parmaklıkları yükseklik ayarlıdır. Tamamen su bazlı ve bebeğinizin sağlığına zararlı kimyasal içermeyen boyalar ile boyanmaktadır. Mdf veya tamamen doğal ağaç ile üretilebilmektedir.

 • Beyaz Bebek Odası BOT-040Beyaz Bebek Odası BOT-040

  Beyaz Bebek Odası BOT-040

  Bir beşik, bir de alt değiştirme üniteli şifonyerden oluşan beyaz bebek odası modelimiz bebeğinizin ihtiyaçlarını temel düzeyde karşılamak amacıyla üretilen bir modeldir. Doğal ahşap malzemeler kullanılarak üretilen bebek odamız sağlığa zararlı hiçbir kimyasal içermemektedir. Su bazlı boyalar kullanılarak boyanmaktadır.

 • Ahşap Bebek Odası Takımı BOT-039Ahşap Bebek Odası Takımı BOT-039

  Ahşap Bebek Odası Takımı BOT-039

  Modern bir tasarıma sahip, tamamen doğal ahşap bebek odası takımımız bir adet yatak olan beşik, bir adet gardrop, bir adet de alt değiştirme üniteli şifonyerden oluşmaktadır. Su bazlı cila ve su bazlı boya kullanılarak odanıza özel ölçülerde üretilebilmektedir.

 • Modern Beyaz Bebek Odası BOT-038Modern Beyaz Bebek Odası BOT-038

  Modern Beyaz Bebek Odası BOT-038

  Bir adet yüksekliği ayarlanabilen ve yatak olabilen beşik, bir adet gardrop ve bir adet alt değişmek için de kullanabilen komodin içeren modern beyaz bebek odası takımımız bebeğiniz için zararlı kimyasallar içermeyen bir modeldir. Hem sade tasarımı hem de minimal detayları ile son derece kullanışlı bir modeldir.

 • Temalı Bebek Odası BOT-029

  Temalı Bebek Odası BOT-029

  Bebeğinizin çizgi kahramanlarla büyümesini ister misiniz? Hem modern hem de kullanışlı bir oda olan modelimizde bir sallanan beşik, bir gardrop, bir şifonyer ve bir de komidin bulunmaktadır. Mdflam olarak üretilen modelimiz dilerseniz doğal ağaç olarak da imal edilebilmektedir.

 • Ahşap Bebek Odası BOT-033

  Ahşap Bebek Odası BOT-033

  Bebeğiniz her türlü kimyasaldan uzak doğal mobilyalar ile büyüsün istemez misiniz? Size özel ölçülerde ve renklerde üretilen ahşap bebek odası takımları Plato’da.

 • Ahşap Eskitme Bebek Odası Takımı BOT-028

  Ahşap Eskitme Bebek Odası Takımı BOT-028

  Bebek odalarında ahşabın modası bizce hiçbir zaman geçmeyecek. Bebeğinizin tatlı uykusu ve sağlıklı gelişimi için tamamen doğal ağaçtan üretilen bebek odamızı beğeninize sunuyoruz. Tamamen sağlıklı ve tamamen doğal bebek odaları için: Plato Mobilya.

 • lake bebek odası bot 030

  Lake Bebek Odası Takımı BOT-030

  Lake bebek odaları her zaman sadelik ve zarafet sunarlar. Bu modelimizde bebeğinizin sağlığına zararlı hiçbir malzeme yok. Yalnızca kalite ve konfor var.

 • lake bebek odası bot 035

  Lake Bebek Odası BOT-035

 • lake bebek odası bot 036

  Lake Bebek Odası BOT-036

  Lake bebek odası takımımız ile bebeğinizin odası aydınlık ve ferah. Altında çekmesi bulunan beşiği komidin ve elbise dolabıyla konfor ve şıklık sunuyor.

 • lake bebek odası bot 037

  Lake Bebek Odası BOT-037

 • lake bebek odası bot 025

  Lake Bebek Odası BOT-025

 • country lake bebek odası bot 032

  Country Lake Bebek Odası BOT-032

 • country lake bebek odası bot 031

  Country Lake Bebek Odası BOT-031

 • country lake bebek odası bot 026

  Country Lake Bebek Odası BOT-026

 • country bebek odası bot 034

  Country Bebek Odası BOT-034

 • country bebek odası bot 027

  Country Bebek Odası BOT-027

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123