Bebek Odası Takımları

Bebeğininizin sağlığını düşünen, kaliteli ve farklı modellerde bebek odası takımları modelleri Plato Mobilya’da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor.

Yuvanızın en değerli ve yeni misafiri olan bebeğiniz için mobilya mı arıyorsunuz? Onun sağlığı ve mutluluğu için Plato Mobilya tüm detayları düşündü. Su bazlı antibakteriyel boyaları, antialerjik ve antikanserojen tamamen doğal ve sağlıklı malzemeler kullanıyor bebeğinizin güvenle büyümesine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Bebek odalarında sunta ve suntalam türevi sağlıksız ve ucuz malzemeler kullanmıyoruz. Tüm ürünlerimizde olduğu gibi bebe asgari olarak mdf ve genel olarak masif yani doğal ağaç malzemeler tercih ediyoruz. Bebek odası modelleri için kullandığımız ağaçların başında ladin ağacı gelmektedir. Ladin ağacını tercih etme sebebimiz ise nefes alan ve bulunduğu ortamın nem dengesin ayarlaması gibi üstün özelliklerinden dolayıdır. Ayrıca ladin fazla çalışmayan, yani zamanla deforme olmayan toleranslı bir ağaçtır. Ladin dışında ceviz, tik, meşe, kayın, kestane, gül gibi ağaçlar da kullanıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin özel tercih ve beklentilerine de esnek şekilde cevap verebiliyoruz.

Bebek Odası Fiyatları

Bebek odası fiyatları  konusunda skala müşterilerimizin özel tasarım, malzeme ve ölçü beklentilerine göre değişkenlik gösterdiğinden gelin size en uygun malzeme ve modeli gelin birlikte seçelim.

Bebek odası nasıl olmalıdır?

Sağlıklı mobilyaların nasıl olması gerektiğine yukarıda değindik. Mobilyalardan sonra en önemli noktalardan biri de halıdır diyebiliriz. Halının toz tutmayan antibakteriyel bir tipte olması avantajınıza olacaktır. Odanın ısısı ne soğuk ne sıcak olmalı. Ortalama sıcaklık 20 derece civarı olmalı ve oda mutlaka güneş almalı. Prematüre bebekler için 22-23 derece daha iyi olacaktır. Odanın rahat havalandırılabilir olması da gereklidir. Bebeğinizin sağlığı adına ilk etapta bunlar dikkat etmeniz  yararınıza olacaktır. Dilerseniz youtube üzerinden yayınladığımız bebek odası görselleri slaytımıza da göz atabilirsiniz.

Bebek odası takımlarını oluşturan parçalardan bahsetmek gerekirse bir adet sabit ebatlı veya büyüyebilen beşik, bir adet çekmeceli konsol bir adet elbise dolabı ve isteğe bağlı olarak bir de alt değiştirme ünitesi sayabiliriz.

Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123
Toplam 3 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.123