Bebek Beşikleri

En Güzel  Bebek Beşik Modelleri

Bebeğinizin için, sizin gibi en iyisini istiyor ve üretiyoruz. Sağlıklı, özel ölçü ve farklı tasarımlarda bebek beşikleri modelleri ve fiyatları burada. Miniğinizin en keyifli uykusu, en neşeli anlarını geçireceği alan odası ve tabiki beşiği. Yuvanızı kurduğunuzda başlayan tatlı telaşlar vakti geldiğinde annelik/babalık telaşına dönüşür. Yavaş yavaş ve heyecanla bebeğin odası özenle hazırlanır. Hep herşeyin en iyisi olsun istenir elbette. Bebeğinizin sağlığına en az sizin kadar duyarlı su bazlı boyalar ile boyanan antikanserojen ve antialerjen beşiklerimizi beğeninize sunuyoruz. Çünkü o bizim için de değerli. Bebek beşiklerimizin kalitesinden bahsetmek gerekirse biz imalatımızda kesinlikle sunta ve türevi malzemeler kullanmıyoruz. Kısa bir süre sonra dağılıp dökülen değil, uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilecek dayanıklı beşikler imal ediyoruz. Sadece ahşap beşik modelleri ile ilgileniyorsanız yine sitemizde zevkinize uygun bir model bulabilmeniz mümkün.  En güzel bebek beşikleri için doğal ağaç kullanımı en sağlıklı olandır. Bu ağaçlar içinde ceviz, çam, tik, ladin ve gül gibi ağaçları sayabiliriz. Bu ağaçlar içerisinde en çok tercih edilen ladin ağacıdır diyebiliriz. Ladin ağacı nefes alabilen, neredeyse hiç deforme olmayan, odanın nem dengesini koruyan sağlıklı bir ağaç cinsi ve aynı zamanda sağlıklı bir mobilya hammaddesidir. Doğal ağaç dışında mdf beşikler de imal etmekteyiz.

Bebek Beşik Fiyatları

Bebek beşik fiyatları konusunda araştırma yapıyorsanız şunu söyleyelim aynı kalitedeki bebek beşiklerini pahalı markaların yarı fiyatına Plato’da bulabilirsiniz. Üstelik İstanbul içi ücretsiz nakliye kurulum fırsatı ile. Bebek beşiklerinde sitemizde gördüğünüz modellerin yanısıra kendi tasarımlarınızı veya göndereceğiniz resimlerdeki modelleri de sizin için üretebiliriz. Sallanan beşikler, büyüyebilen beşikler dilerseniz nereye giderseniz yanınızda götürebileceğiniz katlanabilir portatif beşik modelleri sizleri bekliyor.

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234
 • Şeffaf Parmaklıklı Bebek Beşiği BB-065Şeffaf Parmaklıklı Bebek Beşiği BB-065

  Şeffaf Parmaklıklı Bebek Beşiği BB-065

  Şeffaf parmaklıkları ve sade tasarımı ile oldukça farklı bir görünüme sahip bebek beşiğimiz bebeğinizin hareketlerini daha iyi izleme imkanı sunmaktadır. Ön taraftaki parmaklıklar pleksi olup arka taraftakiler ahşaptır. Yatak kısmı alçalıp yükselebilecek şekilde imal edilebilmektedir.

 • Ahşap Bebek Beşiği BB-064Ahşap Bebek Beşiği BB-064

  Ahşap Bebek Beşiği BB-064

  Tamamen doğal ağaç kullanılarak imal edilen beşiğimizin parmaklık seviyesi ayarlanabilmektedir. Oldukça sağlıklı ve sağlamdır. Bebeğinizin ısıracağı veya dokunacağı hiçbir bölümde sağlığa zararlı bir kimyasal kullanılmamaktadır. Ölçüleri ise: 136x75x87 cm’dir.

 • Ahşap Beşik Modeli BB-063Ahşap Beşik Modeli BB-063

  Ahşap Beşik Modeli BB-063

  Oval hatlarıyla oldukça şık ve farklı bir duruşa sahip beşik modelimizin yatağı alçaltılıp yükseltilebilmektedir. Mdf veya doğal ağaçtan üretilebilmekle birlikte farklı renk ve ölçülerde de imal edilebilmektedir.

 • Ev Şeklinde Beşik BB-058Ev Şeklinde Beşik BB-058

  Ev Şeklinde Beşik BB-058

  76x135x165 cm ölçülerine sahip ev şeklindeki bebek beşiğimiz son dönemlerin oldukça popüler bir modelidir. Bir beşikten çok bebeğinizin çocukluk dönemine de eşlik edebilecek bir oyun alanıdır. Yatağı alçaltılıp yükseltilebilir. Ayrıca cibinlik ile birlikte kullanıma uygundur. İlerki zamanlarda bir kanepe olarak bile kullanabilirsiniz. Tekstil kısımlarını da kendi zevkinize göre dizayn edebilirsiniz.

 • Modern Ahşap Bebek Beşiği BB-057Modern Ahşap Bebek Beşiği BB-057

  Modern Ahşap Bebek Beşiği BB-057

  Modern ve doğal ağaçtan imal edilen beşiğimiz hem şık hem de fonksiyonel bir modeldir. Ön parmaklıkları çıkarılarak yatak olabilmektedir. Ayrıca her detay yuvarlak hatlara sahip olduğundan bebeğiniz için tehlike teşkil etmemektedir. Çocuğunuza uzun yıllar eşlik edecek sağlam ve kaliteli beşikler Plato’da.

 • Beyaz Ahşap Bebek Beşiği BB-049Beyaz Ahşap Bebek Beşiği BB-049

  Beyaz Ahşap Bebek Beşiği BB-049

  Yüksekliği ayarlanabilen ve bebeğiniz büyüdüğünde yatak olarak da kullanabileceği modern bir modeldir.

 • Ahşap Beşik Modeli BB-048Ahşap Beşik Modeli BB-048

  Ahşap Beşik Modeli BB-048

  Kapitone kumaş başlığı ve zarif detayları ile dikkat çeken beşiğimiz sıradan değil özel bir model arayanlar için idealdir. Dilediğiniz renklerde imal edilebilmektedir. Eşi benzeri olmayan, tamamen bebeğinize özel beşikler Plato’da.

 • Ahşap Bebek Beşiği BB-047

  Ahşap Bebek Beşiği BB-047

  Bebek beşiklerinde tercihiniz hem fonksiyonellik, hem sağlık hem de kalite ise ahşap beşik modelimiz tam size göre. Yatak altındaki alanı depolama alanı olarak kullanabilirken, tekerlekleri de devre dışı bırakarak sallanır beşik haline gelebilmektedir. Dilerseniz karyola olabilme özelliği de vardır.

 • Ahşap Bebek Beşiği BB-022

  Ahşap Bebek Beşiği BB-022

  Zararlı boya ve kimyasallardan uzak tamamen doğal ağaçtan üretilen, su bazlı boya kullanılan beşik modelimiz ile bebeğinizin ilk yaşları çok konforlu ve sağlıklı geçecek.

 • Bebek Beşik Modeli BB-062

  Bebek Beşiği Model BB-062

  Bu çok fonksiyonlu bebek beşik modelimiz kolayca sökülüp takılabilen, alçaltılıp yükseltilebilen parmaklıkları ile birçok kolaylık sunmakta. Bebeğiniz için başlangıçta uyku ve dinlenme alanı iken daha sonraki aylarda oyun alanı olarak da kullanabilirsiniz.

 • Modern Bebek Beşiği BB-061

  Modern Bebek Beşiği BB-061

  Modern ve şık bir bebek beşiği arıyorsanız çekmeceleri, alt değiştirme ünitesi ile bu beşik modelimiz size kullanışlı bir alternatif olacak. Tüm bebek beşiklerimizde bebeğinizin sağlığına zarar vermeyen su bazlı boyalar kullanılmaktadır. Yıllarca güvenle kullanabilirsiniz.

 • Portatif Bebek Beşiği bb 060

  Portatif Bebek Beşiği BB-060

 • Portatif Bebek Beşiği bb 059

  Portatif Bebek Beşiği BB-059

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 056

  Ahşap Bebek Beşiği BB-056

  Bebek yatağı alçaltılıp yükseltilebilen bu beşik modelimiz doğal ağaç üzerine lake boya uygulanarak üretilmektedir. Dilerseniz isteğinize bağlı olarak mdf lake ve farklı renklerde de üretilebilmektedir. Sade ve şık tasarımlı bir beşik arıyorsanız bu modelimiz uygun bir seçim olacaktır.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 055

  Ahşap Bebek Beşiği BB-055

  Beşik modelimiz tamamı kayın ağacından imal edilmekte olup kayın ağacı, Türkiye standartlarında en sert ve dayanıklı ağaçtır. Uzun yıllar sapasağlam kullanacağınız bir üründür. Çocuğunuz büyüdüğünde sadece ön korkuluğunu sökerek 7-8 yaşına kadar kullanabileceği bir yatak haline dönüşebilmektedir. Boya işlemleri tamamiyle çocukların sağlığına hiçbir zarar vermeyen su bazlı ve kurşunsuz ithal boyalar ile yapılmaktadır.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 054

  Ahşap Bebek Beşiği BB-054

  Country tasarıma sahip bu ahşap beşik modelimiz dilediğiniz ölçü ve renklerde üretilebilmektedir. Yatak kısmı alçaltılıp yükseltilebilir özelliktedir. Oldukça dayanıklı ve sağlıklı bir üründür.

 • Ahşap Bebek Beşiği bb 053

  Ahşap Bebek Beşiği BB-053

 • Lake Bebek Beşiği bb 052

  Lake Bebek Beşiği BB-052

Toplam 4 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1234