Banyo Dolapları

Banyonuzda da konforu yaşamak isterseniz banyo dolapları modellerimizi inceleyin. Tasarımları ve fiyatları ile farklı banyo dolapları modelleri burada.

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1
 • Ahşap Çekmeceli Banyo Dolabı BD-015Ahşap Çekmeceli Banyo Dolabı BD-015

  Ahşap Çekmeceli Banyo Dolabı BD-015

  Banyonuzda kullanacağınız havlu, bornoz vb. gibi eşyalarınızı düzenli ve şık bir şekilde depolayacağınız banyo dolabımız ahşabın sağlığını ve sıcaklığını sunuyor. 137x50x167 cm ölçülerindeki banyo dolabımız tamamen doğal ağaç veya ahşap kaplama mdf olarak imal edilebilmektedir.

 • Modern Banyo Dolabı BD-014Modern Banyo Dolabı BD-014

  Modern Banyo Dolabı BD-014

  3 çekmecesi, modern, sade tasarımı ve yandaki havlu askıları ile şık bir banyo dolabıdır. Mdf lake veya ahşap lake olarak üretilebilmektedir. Ölçüleri ise 76x50x82 cm’dir.

 • Country Banyo Dolabı BD-013Country Banyo Dolabı BD-013

  Country Banyo Dolabı BD-013

  Evinizde country bir dekor hakimse banyonuzda da bu dekoru tamamlamak için bu banyo dolap modelimizi inceleyebilirsiniz. 120x55x85 cm ölçülerindeki dolabımız doğal ahşap veya mdf den imal edilebilmektedir. Farklı renk ve ölçü seçenekleri mevcuttur.

 • İkili Banyo Dolabı BD-012İkili Banyo Dolabı BD-012

  İkili Banyo Dolabı BD-012

  İki kişilik banyo dolap modelimiz ahşap veya mdf olarak imal edilebilmektedir. Menteşe ve çekmece stopları kaliteli malzemeler ile üretildiğinden açıp kapamada uzun yıllar sorun çıkarmaz. Ölçüleri 180x58x88 cm olan dolabımız farklı renk ve ölçülerde üretilebilmektedir.
  Mermer tezgah fiyata dahil değildir.
 • Beyaz Lake Banyo Dolabı BD-011Beyaz Lake Banyo Dolabı BD-011

  Beyaz Lake Banyo Dolabı BD-011

  Banyonuza şık ve sade bir dolap arıyorsanız bu modelimiz iyi bir seçim olacaktır. Country tasarıma sahip banyo dolabımızın ölçüleri ise 90x55x85 cm olup farklı renklerde imal edilebilmektedir.

 • Çiftli Banyo Dolabı BD-010

  Çiftli Banyo Dolabı BD-010

  Banyoda sıra beklemek istemeyen aile bireylerini düşünerek tasarlanmış olan çiftli banyo dolabımız ahşap veya mdf lake olarak imal edilebilmektedir. Farklı renk seçenekleri ve banyonuza özel ebatlarda imal edilebilmektedir.

 • modern banyo dolabımodern banyo dolabı

  Modern Banyo Dolabı BD-009

  130x55x80 cm ölçülerindeki modern banyo dolabımız şık krom kulpları ile oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Mdf üzeri ahşap kaplama olarak üretilen modelimizi isteğinize bağlı olarak farklı kaplama seçenekleri ile daha açık veya koyu renklerde üretebilmekteyiz. Çekmecelerde stoplu mekanizma ve üst kalite raylar kullanılmaktadır. Banyonuza özel ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Country Banyo Dolabı BD-008Country Banyo Dolabı BD-008

  Country Banyo Dolabı BD-008

  9 çekmecesi ve dolabı ile oldukça kullanışlı bir modeldir. Dış yüzey lake veya high gloss malzeme ile üretilebilmektedir. Ölçüleri: 120x55x85 cm olup banyonuza özel boyutlarda imal edilebilmektedir. Evye dahil değildir.

 • Ahşap Kaplama Banyo Dolabı BD-007

  Ahşap Kaplama Banyo Dolabı BD-007

  Oval hatlı aynası ve minimal tasarımlı dolabı ile banyonuzun dekoruna zenginlik katacak banyo dolabımız mdf ahşap kaplama olarak üretilmektedir. İsteğe bağlı olarak tamamen ağaç malzemeden de imal edilebilmektedir.
  Yükseklik: 60cm
  En: 45 cm
  Derinlik: 110cm

 • Modern Banyo Dolabı BD-006

  Modern Banyo Dolabı BD-006

  Mdf lake olarak üretilen modern banyo dolabımız banyonuzun ölçülerine özel imal edilmektedir. Ayrıca dilerseniz farklı ahşap kaplama veya farklı renk seçenekleri tercih edebilirsiniz.

 • İkili Lake Banyo Dolabı BD-005İkili Lake Banyo Dolabı BD-005

  İkili Lake Banyo Dolabı BD-005

  Sade ve şık tasarımı ile banyonuzun dekoruna zenginlik katacak olan dolabımız istediğiniz renk ve ölçülerde imal edilebilmektedir.

 • Ahşap Banyo Dolabı BD-004

  Ahşap Banyo Dolabı BD-004

  Banyonuzda ahşabı modern bir yorumla yaşamak istiyorsanız bu banyo dolabımızı inceleyin. Dilediğiniz ağaç kullanılabildiği gibi ölçüler de banyonuza özel olarak üretilebilmektedir. Size özel banyo dolapları Plato’da.

 • Kırmızı Klasik Banyo Dolabı BD-003

  Kırmızı Klasik Banyo Dolabı BD-003

 • Ahşap Banyo Dolabı BD-002

  Ahşap Banyo Dolabı BD-002

 • siyah lake banyo dolapları 001

  Siyah Lake Banyo Dolabı BD-001

Toplam 1 sayfa, 1. sayfa gösteriliyor.1